Podílové fondy Pioneer

Hledáte způsob, jak zajímavě zhodnotit své peníze, ale nemáte dostatek informací a času aktivně se věnovat investování na finančních trzích?

Chcete mít své peníze rychle k dispozici, kdyby bylo potřeba je použít pro jiné účely? Investování do podílových fondů Vám toto vše umožňuje.

Naše banka nabízí rozsáhlou škálu podílových fondů společnosti Pioneer Investments, která je na trhu již od roku 1928 a patří mezi nejvýznamnější správce na světě.

K dispozici Vám jsou produkty od vysoce konzervativních, které kladou důraz na bezpečí, až po dynamicky zaměřené, nabízející potenciál vyššího zhodnocení. Vybrat si můžete z fondů různě regionálně zaměřených a investovat můžete v českých korunách, amerických dolarech i eurech.

 

Pioneer Vám přínáší:

  • potenciální výnos překonávající inflaci
  • peníze k dispozici obvykle do 5 dní
  • profesionální správu zkušeného manažera portfolia

 

Kontaktní banka

Veřejné nabízení zahraničního fondu na území České republiky je umožněno na základě smlouvy o kontaktním místě. Zahraniční standardní fond musí zajistit tuzemským investorům minimální standardní služby, které jsou definovány činností kontaktního místa.


Dle §306 zákona 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech, v platném znění, Vám tuto službu zajistíme.

Mobile Phones
Smart Banking

- jednoduchý a pohodlný způsob ovládání účtu

- nejrychlejší přihlášení pomocí Vašeho otisku prstu

- zdarma ve všech kontech a výrazně šetří poplatky za transakce

nebo nebo
Spinning wheel animation

Loading