Leasing & Factoring

UniCredit Leasing CZ, a. s., je univerzální leasingová a úvěrová společnost. Vedle strojů a celých technologických celků a transportní techniky je specialistou na financování automobilů. UniCredit Leasing vytváří nabídku pro všechny na trhu dostupné automobilové a motocyklové značky.

S některými importéry a prodejci navázal UniCredit Leasing velmi úzkou spolupráci, postupem času tak vznikla celá řada partnerství - kooperací. V kooperaci s importéry, případně dalšími partnery, vznikají ty nejvýhodnější nabídky financování šité na míru právě zájemci o konkrétní značku. Kooperační dohody jsou uzavírány i na poli strojního zařízení, zemědělských strojů a transportní techniky. Stačí si vybrat vůz Vaší oblíbené značky či jiný předmět a ponořit se do nabídky UniCredit Leasing.

 

Více informací


Pro více informací o spolupráci navštivte webové stránky UniCredit Leasing CZ, a.s.

UniCredit Factoring Czech Republic and Slovakia, a.s., je flexibilní poskytovatel kompletních factoringových služeb. Nabízí financování, správu a inkaso pohledávek s možností ručení za jejich nezaplacení v případě platební nevůle nebo neschopnosti odběratele. UniCredit Factoring je dlouholetým členem největšího mezinárodního sdružení factoringových společností Factors Chain International a zakládajícím členem Asociace factoringových společností ČR a členem České leasingové a finanční asociace. Díky dlouhodobému působení na trhu UniCredit Factoring ví, co potřebujete, a jak rozvíjet vaše podnikání, když jsou vlastní provozní finanční zdroje omezené

 

Více informací

 

Pro více informací o spolupráci navštivte webové stránky UniCredit Factoring Czech Republic and Slovakia, a.s.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo