Půjčky

Strukturu financování navrhneme podle individuálních potřeb Vaší společnosti.

Provozní úvěry

UniCredit Bank Vám navrhne praktické řešení financování provozu vaší firmy, jednu úvěrovou linku, díky níž můžete snadno a opakovaně čerpat kontokorenty, akreditivy, záruky, úvěrové tranše i uzavírat operace pro zajištění Vašeho měnového a úrokového rizika.

 

Více informací

 

Investiční úvěry

Chystáte se obnovit či rozšířit zařízení své firmy? Potřebujete uvolnit finanční prostředky investované v posledních 12 měsících? Poradíme Vám při rozhodování o nových investicích a pomůžeme Vám vybrat takový mix úvěrových a leasingových nástrojů, který bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům.

Zavolejte nám na Infolinku 800 14 00 14 a dohodněte si osobní schůzku s naším poradcem.

 

Více informací

Zvýhodněné financování

Evropská investiční banka – EIB

EIB logo

Díky spolupráci s Evropskou investiční bankou můžeme našim klientům nabídnout zvýhodněné financování v podobě nižší úrokové sazby. Podpora z EIB je zaměřena na společnosti s méně než 3000 zaměstnanci a lze jí pokrýt až 100% nákladů na projekt.

 

Podmínky projektu:

 • žadatel má zájem o investiční úvěr v délce alespoň 4 roky
 • společnost má max. 3000 zaměstnanců (konsolidováno na skupinu)
 • náklady na projekt nepřevyšují 25 mio EUR a výše úvěru je max. 12,5 mio EUR (či ekvivalent v CZK)

Evropský investiční fond – EIF

InnovFin logo

 

V rámci iniciativy HORIZON 2020 poskytuje EIF záruky ve výši 50% z výše úvěru na úvěry pro malé a střední podnikatele, kteří mají inovativní charakter. Díky záruce z EIF klient získá nejen zajištění úvěru, ale i nižší úrokovou sazbu.

 

 

InnovFin logo

 

 

Pro koho je záruka určena:

 • společnost do 499 zaměstnanců (konsolidovaně za skupinu), bez omezení na obrat
 • společnost je založena a podniká v ČR/SK
 • společnost má inovativní charakter či potenciál

EU logo

Požadavky na úvěry:

 • jedná se o inovativní investici
 • výše úvěru: 25 000 EUR – 5 000 000 EUR (nebo ekvivalent v CZK)
 • měna: CZK nebo EUR
 • splatnost u investičního úvěru: 12 – 120 měsíců
 • splatnost u provozního úvěru: 12 – 36 měsíců

ČMZRB – program M-záruka / S-záruka

CMZRB logo

Cílem programu je pomocí zvýhodněných záruk za bankovní úvěry umožnit realizaci podnikatelských záměrů malých a středních podnikatelů.

 

Podmínky projektu:

 • jedná se o malého podnikatele do 50 zaměstnanců
 • lze využít na investiční úvěry i provozní financování
 • úvěr na max. 6 let v max. výši 4 mio CZK
 • záruka ve výši 70% je poskytnuta zdarma

Financování nemovitostí

UniCredit Bank poskytuje komplexní škálu produktů pro financování nemovitostních projektů zejména v segmentech kanceláří, maloobchodu, průmyslových nemovitostí a bytových domů. Banka financuje výstavbu nových projektů, stejně jako rekonstrukce či akvizice již existujících nemovitostí. Díky svému unikátnímu uspořádání je schopna poskytovat bankovní služby klientům v České republice i na Slovensku.

Tisková zpráva (7.9.2015) - UniCredit Bank je nejlepší bankou pro financování nemovitostí v České republice
PDF

Strukturované Financování a Syndikace

UniCredit patří dlouhodobě k nejvýznamnějším hráčům v oblasti strukturovaného financování v České republice i v Evropě. Velikost úvěru není limitujícím faktorem, miliardové úvěry dokážeme poskytnout v rámci skupiny UniCredit nebo ve spolupráci s jinými bankami.

Jako váš strategický partner v oblasti strukturování a aranžování syndikovaných úvěrů vám pomůžeme dosáhnout optimální finanční struktury. V rámci mezinárodní působnosti UniCredit bude financování vaší expanze na zahraničních trzích jednodušší. Jsme také bankou s největší expertízou v oblasti financování obnovitelných zdrojů energie na českém trhu.

Máme bohaté zkušenosti s koordinováním syndikovaných úvěrů, zastřešíme financování poskytnuté více bankami. Nabízíme široké spektrum produktů šitých na míru potřebám vaší společnosti - od klubových úvěru až po mezinárodní, vysoce strukturované akviziční financování. Zajistíme úpis financování - úvěr poskytne UniCredit a následně ho umístí na trhu. Toto řešení je vhodné zejména pro akviziční financování s ohledem na rychlost a diskrétnost před dokončením transakce.

 

Více informací pro Velké podniky a korporace

Více informací pro Malé a střední podniky

Financování zemědělství

Skupina UniCredit vnímá specifické podmínky podnikání v zemědělství ve všech 22 evropských státech, kde působí. Na základě dlouholeté lokální tradice z dob Živnostenské banky a sdílených zkušeností z celoevropské sítě UniCredit jsme pro vás vytvořili speciální přístup pro financování zemědělských podnikatelských aktivit.

Umíme pochopit nepravidelné příjmy, dlouhodobou a nejistou návratnost investic do živočišné výroby i závislost příjmů na přírodních podmínkách.

Díky dobré znalosti zemědělského podnikání a individuálnímu přístupu vám pomůžeme najít nejvhodnější řešení vašich potřeb.

 

Více informací

Energetika a obnovitelné zdroje

Skupina UniCredit vnímá specifické podmínky podnikání v oblasti obnovitelných zdrojů výroby energie ve všech 22 evropských státech, kde působí. Díky sdílení zkušeností z celoevropské sítě UniCredit jsme pro vás vytvořili speciální přístup pro financování vašich podnikatelských aktivit.

Jsme bankou s největší angažovaností v oblasti obnovitelných zdrojů na českém trhu.

 

Více informací

Spinning wheel animation

Loading