Skip to main content

Půjčky

Strukturu financování navrhneme podle individuálních potřeb Vaší společnosti.

Provozní úvěry

UniCredit Bank Vám navrhne praktické řešení financování provozu vaší firmy, jednu úvěrovou linku, díky níž můžete snadno a opakovaně čerpat kontokorenty, akreditivy, záruky, úvěrové tranše i uzavírat operace pro zajištění Vašeho měnového a úrokového rizika.

 

Více informací

 

Investiční úvěry

Chystáte se obnovit či rozšířit zařízení své firmy? Potřebujete uvolnit finanční prostředky investované v posledních 12 měsících? Poradíme Vám při rozhodování o nových investicích a pomůžeme Vám vybrat takový mix úvěrových a leasingových nástrojů, který bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům.

Zavolejte nám na Infolinku 800 14 00 14 a dohodněte si osobní schůzku s naším poradcem.

 

Více informací

Financování nemovitostí

UniCredit Bank poskytuje komplexní škálu produktů pro financování nemovitostních projektů zejména v segmentech kanceláří, maloobchodu, průmyslových nemovitostí a bytových domů. Banka financuje výstavbu nových projektů, stejně jako rekonstrukce či akvizice již existujících nemovitostí. Díky svému unikátnímu uspořádání je schopna poskytovat bankovní služby klientům v České republice i na Slovensku.

Tisková zpráva (7.9.2015) - UniCredit Bank je nejlepší bankou pro financování nemovitostí v České republice
PDF

Strukturované Financování a Syndikace

UniCredit patří dlouhodobě k nejvýznamnějším hráčům v oblasti strukturovaného financování v České republice i v Evropě. Velikost úvěru není limitujícím faktorem, miliardové úvěry dokážeme poskytnout v rámci skupiny UniCredit nebo ve spolupráci s jinými bankami.

Jako váš strategický partner v oblasti strukturování a aranžování syndikovaných úvěrů vám pomůžeme dosáhnout optimální finanční struktury. V rámci mezinárodní působnosti UniCredit bude financování vaší expanze na zahraničních trzích jednodušší. Jsme také bankou s největší expertízou v oblasti financování obnovitelných zdrojů energie na českém trhu.

Máme bohaté zkušenosti s koordinováním syndikovaných úvěrů, zastřešíme financování poskytnuté více bankami. Nabízíme široké spektrum produktů šitých na míru potřebám vaší společnosti - od klubových úvěru až po mezinárodní, vysoce strukturované akviziční financování. Zajistíme úpis financování - úvěr poskytne UniCredit a následně ho umístí na trhu. Toto řešení je vhodné zejména pro akviziční financování s ohledem na rychlost a diskrétnost před dokončením transakce.

 

Více informací pro Velké podniky a korporace

Více informací pro Malé a střední podniky

Financování zemědělství

Skupina UniCredit vnímá specifické podmínky podnikání v zemědělství ve všech 22 evropských státech, kde působí. Na základě dlouholeté lokální tradice z dob Živnostenské banky a sdílených zkušeností z celoevropské sítě UniCredit jsme pro vás vytvořili speciální přístup pro financování zemědělských podnikatelských aktivit.

Umíme pochopit nepravidelné příjmy, dlouhodobou a nejistou návratnost investic do živočišné výroby i závislost příjmů na přírodních podmínkách.

Díky dobré znalosti zemědělského podnikání a individuálnímu přístupu vám pomůžeme najít nejvhodnější řešení vašich potřeb.

 

Více informací

Energetika a obnovitelné zdroje

Skupina UniCredit vnímá specifické podmínky podnikání v oblasti obnovitelných zdrojů výroby energie ve všech 22 evropských státech, kde působí. Díky sdílení zkušeností z celoevropské sítě UniCredit jsme pro vás vytvořili speciální přístup pro financování vašich podnikatelských aktivit.

Jsme bankou s největší angažovaností v oblasti obnovitelných zdrojů na českém trhu.

 

Více informací

Mobile Phones
Smart Banking

- jednoduchý a pohodlný způsob ovládání účtu

- nejrychlejší přihlášení pomocí Vašeho otisku prstu

- zdarma ve všech kontech a výrazně šetří poplatky za transakce

nebo nebo
Spinning wheel animation

Loading