Akcie a dluhopisy

Vlastní dluhopisy UniCredit Bank

UniCredit Bank nabízí možnost investovat do různých typů vlastních emisí dluhopisů, které Vám umožní bezpečně a zajímavě zhodnotit Vaše volné finanční prostředky. Nákupem dluhopisů se stáváte věřitelem banky a získáváte právo na splacení jmenovité hodnoty k datu splatnosti dluhopisu a na vyplácení výnosů z dluhopisu. Investovat lze v různých měnách, můžete vybírat z široké nabídky splatností a typů dluhopisů.

 

Více informací

Dluhopisy jiných emitentů

Naše banka je schopna zprostředkovat nákup dluhopisů jiných emitentů z České republiky i ze zahraničí. Dle své preference si můžete vybrat dluhopis s investičním nebo spekulativním stupněm. Vybírat můžete mezi vládními dluhopisy i korporátními.

 

Více informací

Investiční certifikáty

Chtěli byste se podílet na pozitivním vývoji akciových titulů, ale obáváte se možného propadu hodnoty investice? Investiční certifikáty jsou zajímavým doplňkem portfolia, který v sobě kombinuje atraktivní výnosový potenciál, vysokou pravděpodobnost dosažení tohoto výnosu a ochrannou bariéru právě pro případ negativního vývoje na trzích.
 
Naše banka je schopna díky unikátnímu software UniCredit AG Mnichov v řádu desítek minut vytvořit certifikát šitý na míru Vašim potřebám. Vybírat můžete z širokého spektra podkladových aktiv  - akciových indexů a jednotlivých akciových titulů velkých společností. Dále si můžete zvolit délku splatnosti, výši ochranné bariéry a výši kupónu. V oblasti tvorby investičních certifikátů je UniCredit Bank v České republice a na Slovensku jedničkou.
 
Vám přináší:

  • unikátní produkt pouze pro Vás
  • potenciální výnos překračující inflaci
  • částečnou ochranu investované částky

 

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo