Mít U konto

je výhrou pro oba.

Za každé úspěšné doporučení získejte 500 Kč na svůj účet.

Více informací

MGM Cashback

Doporučte náš účet U konto svým přátelům a blízkým a získejte za každé úspěšné doporučení 500 Kč na svůj účet a to bez omezení počtu doporučení!

 

 


JAK ZÍSKAT ODMĚNU

Stačí celkem tři kroky.

  1. Řekněte o našem U kontu každému koho znáte a doporučte jeho založení na jakékoliv naší pobočce.
  2. Váš známý si založí U konto.
  3. Váš známý při založení sdělí bankéři Vaše telefonní číslo.

 

Opravdu je to tak snadné! Nic víc není třeba. Díky uvedenému telefonnímu číslu budeme vědět, komu máme odměnu vyplatit a PŘESNĚ za 60 dní od založení U konta obdržíte na svůj účet odměnu.

 

 

Podmínky kampaně (PDF) platné od 1.4.2021 do 30.6.2021

Podmínky kampaně (PDF) platné od 31.12.2020 do 31.3.2021

Podmínky kampaně (PDF) platné od 9.10.2020 do 31.12.2020


PROČ DOPORUČIT ZROVNA U KONTO

 

Platební karta

Platební karta

Platební karta VISA s možností napojení jak na korunový tak i cizoměnový účet pro používání bez omezení. Apple Pay a Google Pay jsou samozřejmostí.  

Výběry z bankomatu

Výběry z bankomatu

Výběry hotovosti ze všech bankomatů po celém světě zdarma. Možnost vkladu hotovosti přes vkladové bankomaty UniCredit Bank, bezplatná změna PIN či aktivace nové platební karty. Banka transakce nezpoplatňuje, avšak provozovatelé bankomatů mohou účtovat své vlastní poplatky. O účtování poplatku jste informováni na obrazovce bankomatu a máte možnost transakci odmítnout.

U-šetřete

U-šetřete

Během celého roku slevy a odměny za nákupy u více než 150 obchodníků po celé ČR. Bez kupónů nebo věrnostních karet, přímo na vaší platební kartě UniCredit Bank. 

Online Banking

Online Banking

Internetové bankovnictví s bezpečnostním klíčem v mobilu. Přehled o historii účtu, platebních kartách  i cenných papírech na jednom místě. Přihlašování a potvrzování transakcí snadno a rychle navíc s možností určit libovolný počet uživatelů s různými úrovněmi oprávnění.

Smart Banking

Smart Banking

Pohodlná  a bezpečná mobilní aplikace s možností ovládání otiskem prstu nebo s pomocí Face ID. Díky funci Fast Check možnost okamžitého zjištění zůstatku. Součástní aplikace je i Smart klíč pro jednoduché a bezpečné ovládání Online Bankingu.

Rezerva na účtu

Rezerva na účtu

Kontokorent vám buduje pozitivní úvěrovou historii a tím můžete získat snazší přístup k úvěrům s lepšími podmínkami v budoucnu. Nechte si zasílat výplatu k nám a můžete získat rezervu až 150 000 Kč.  

 


Informace k výběrům hotovosti z bankomatů
Banka transakce nezpoplatňuje, avšak provozovatelé bankomatů mohou účtovat své vlastní poplatky. Klient je o účtování poplatku informován na obrazovce bankomatu a má možnost transakci odmítnout.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo