U-šetřete

Aktivujte si U-šetřete přímo ve svém Smart bankingu a nezmeškejte tak žádnou příležitost ušetřit.
Mějte tak z nákupů dvojnásobnou radost.

Získejte přístup k unikátním slevám přímo v mobilním bankovnictví.

Ještě nejste naším klientem? Vyberte si účet, po jeho založení aktivujte Smart banking a okamžitě budete mít dostupné U-šetřete nabídky.

Výhody programu U-šetřete

Číslo 1Jednoduchost - slevy jsou propojeny přímo s Vaší platební kartou. Žádné další kartičky, vouchery nebo slevové kódy.

Číslo 2Diskrétnost - při placení si o slevu nemusíte říkat. Sleva Vám bude automaticky připsána na účet spojený s platební kartou.

Číslo 3Jedinečnost - s U-šetřete získáte i exkluzivní nabídky, připravené podle Vašich nákupů pouze pro Vás.

 

Jak U-šetřete funguje

U-šetřit je jednoduché!

Stačí používat Smart Banking, v aplikaci si vyberete slevu, která se vám líbí, aktivujete si jí  a zaplatíte kartou. Kolikrát chcete. Peníze ze slevy vám automaticky převedeme zpátky na účet.

 


Přihlaste se najděte slevu najděte slevu zaplaťte kartou získejte peníze zpět
Přihlaste se Najděte slevu Aktivujte slevu Zaplaťte kartou Získejte peníze zpět

Detaily fungování

U-šetřete je slevový program napojený na vaši debetní nebo kreditní kartu, který vám nabízí množství slev při placení u obchodníků nebo při nákupech v e-shopech.

Při samotném nákupu v rámci dostupných nabídek není třeba u obchodníka při platbě oznamovat, že byste tuto slevu rádi využili. Vše běží na pozadí bez zapojení prodavače a slevu vám připíšeme zpět přímo na váš účet/kartu.

V detailu každé nabídky naleznete vždy popis, kde a jak lze slevu uplatnit, přesto bychom rádi představili základní principy.

Pro získání slevy je třeba:

  • aktivovat si nabídku
  • nakupovat a platit kartou zapojenou do slevového programu


TIP: Pro připsání slevy musí aktivace vždy předcházet nákupu, to je základní podmínka partnerů, a proto doporučujeme si aktivovat všechny nabídky, které vás zaujmou. Aktivací se k ničemu nezavazujete. Zda nakoupíte, je jen na vás. Je však důležité vědět, že každá nabídka má svoji platnost. V případě, že platnost vyprší a je vystavena nabídka nová, je třeba ji opět aktivovat.

E-shopy
Slevu na nákupy můžete získat i v rámci nabídek e-shopů, jako například v největším z nich, AliExpressu – zde však není aktivace nabídky. Pro každý nákup je třeba zvolit v nabídce: Nakoupit přes odkaz, který vám otevře stránku obchodníka, případně jeho aplikaci, a poté můžete začít nakupovat. Jedině při použití odkazu náš partner zaznamená úsporu.

Vystoupení z U-šetřete
Z programu U-šetřete můžete kdykoliv odstoupit (trvale se odhlásit). Následně máte možnost se do něj kdykoliv opět vrátit, nicméně při odhlášení dojde ke kompletnímu smazání historie vašich úspor. V případě opětovné aktivace programu U-šetřete tak začnete nanovo a neuvidíte nic z původního období.

Nejčastější otázky a odpovědi

Za jak dlouho uvidím úsporu z nákupu?
Úsporu uvidíte zpravidla za 3 až 4 pracovní dny. Nákup musí být vždy skutečně zaúčtován, aby mohlo dojít k výpočtu a potvrzení úspory.

Kdy se připisují úspory na účet?
Do 30 dnů od nákupu. Úspory připisujeme vždy 2× v měsíci (v polovině a na konci), abychom zkrátili dobu výplaty. Výjimkou je nabídka Booking.com, kde se úspora vyplatí do 60 dnů od uskutečnění pobytu.

Co znamená status „Ověřujeme“?
Víme o nákupu, ale čekáme na potvrzení splnění podmínek obchodníkem. Toto nastává u nabídek, kde je třeba použít odkaz pro samotný nákup (rezervaci). Při nákupu v kamenných prodejnách se s tímto statusem nesetkáte.

Proč nevidím úsporu za nákup?
Příčin může být více, nákup nemusel být ještě zaúčtován, případně nebyla aktivní nabídka nebo nedošlo ke splnění podmínek dané nabídky. Pokud nám napíšete do kontaktního formuláře, který nákup vám chybí, rádi jej prověříme.

S programem U-šetřete získáte slevu například na Booking.com nebo u dalších více než 150 obchodníků, jako jsou:

 

Albert až 10 % Globus až 5 %  
     
Aliexpress.com
4%
Alza
200 Kč dárek
 
         
Booking.com
4 %
Datart
až 250 Kč na cokoli
 
         
Douglas
až 20 %
Adidas až 30 %
 
         
Knihy Dobrovský
až 10 %
OMV
až 3 %
 
         
Philips 20 % Rohlík až 150 Kč  
         
až 3 %
     
         

 


QR KÓD  

Aplikaci U-šetřete si do svého telefonu můžete stáhnout na Google Play nebo v App Store.

 
Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo