U konto PREMIUM

Balíček prémiových služeb se spoustou výhod. Vybírejte z bankomatů po celém světě zdarma.

Výhody U konta PREMIUM

 


 

Běžný účet

Běžný účet

V rámci konta získáte otevření a vedení účtu v Kč a možnost vedení dalších 2 účtů v Kč nebo v cizí měně. Součástí účtu jsou i nadstandardní služby v případě hospitalizace pro sebe I celou svou rodinu a lékaře na telefonu k dispozici 24 hodin denně.

Platební karta

Platební karta

Až 3 platební karty z toho 1 prestižní zlatá VISA s možností napojení jak na korunový/é tak i cizoměnové účty pro používání bez omezení. V rámci nastavení karet si sami určítě v jakém pořadí budou používány napojované účty při platbě zvolenou kartou. Apple Pay a Google Pay jsou  samozřejmostí.  

 

Výběry z bankomatu

Výběry z bankomatu

Výběry hotovosti ze všech bankomatů po celém světě zdarma. Možnost vkladu hotovosti přes vkladové bankomaty UniCredit Bank, bezplatná změna PIN či aktivace nové platební karty. Banka transakce nezpoplatňuje, avšak provozovatelé bankomatů mohou účtovat své vlastní poplatky. O účtování poplatku jste informováni na obrazovce bankomatu a máte možnost transakci odmítnout.

U-šetřete

U-šetřete

Slevy a odměny za nákupy u více než 150 obchodníků po celé ČR po celý rok. Bez kupónů nebo věrnostních karet, přímo na vaší platební kartě UniCredit Bank. 

Ovládání účtu odkudkoli na světě

Ovládání účtu odkudkoli na světě

Pohodlně prostřednictvím mobilní aplikace Smart Banking nebo z počítače prostřednictví internetového bankovnictví Internet Banking. Přihlašování a potvrzování transakcí snadno a rychle bezpečnostním klíčem v mobilu, možnost ovládání otiskem prstu nebo s pomocí Face ID. Díky funkci Fast Check možnost okamžitého zjištění zůstatku.

Rezerva na cesty

Rezerva na cesty

Prestižní zlatá kreditní karta Visa Gold, vedená v rámci konta zdarma s limitem až 500 000 Kč. Často cestujete? Pro rezervaci hotelů či pro zapůjčení auta je kreditní karta ta správná volba. Navíc při Vašich cestách je vždy lepší mít kartu od každé karetní asociace.

 


Všechny výše uvedené výhody čerpáte s U kontem PREMIUM zcela zdarma.

Stačí, když si budete pravidelně posílat na hlavní korunový účet v rámci U konta PREMIUM příjem v minimální výši 50 000 Kč měsíčně nebo celkový objem vkladů v UniCredit Bank bude k poslednímu dni v měsíci 1 milion Kč. Pokud bude nižší, budeme vám účtovat poplatek 499 Kč dle Sazebníku.Změna banky   Změna banky

Máte účet v jiné bance? Přejděte k nám, změna banky je snadná. Vše vyřídíme za vás. Zastavte se na jakékoli naší pobočce, přineste si svůj občanský průkaz a číslo původního bankovního účtu. Vše vyřídíme během jedné návštěvy a do 13-ti dnů převedeme veškeré vaše trvalé příkazy a inkasana váš nový účet v UniCredit Bank.


 

U konto

U konto
Běžný účet s výběry hotovosti ze všech bankomatů zdarma.Dětské U konto

Dětské U konto
Balíček služeb pro děti s platební kartou a internetovým bankovnictvím.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo