Vaše další cesta začíná zde

UniCredit Vám nabízí profesní výzvy a specializované programy v různých lokalitách a oblastech obchodu.

Trh práce se neustále mění. Každý hledá to nejlepší místo pro svou práci, místo, kde záleží na vašich nápadech a myšlenkách. My v UniCredit investujeme do vašeho talentu. Nabízíme přátelské a kolegiální pracovní prostředí, kde jsou osobní hodnoty využity k dosažení změn. Ceníme si rovnováhy mezi tím, co je v kanceláři a mimo ni. V UniCredit je za každý kolega osobnost, Osobnost, která může uplatnit své nadšení a plnit své cíle, jak v práci, tak mimo ni.

Můžete být součástí teamu, který společně budujeme, to vše v mezinárodní skupině, kde je diverzita chápána jako cenný zdroj. Dáme vám šanci naplnit své ambice, odlišovat se. Děláme to, co je správné.Talentovaný a nadšený tým je základem vztahu s našimi klienty. Proto vytváříme atraktivní pracovní prostředí, které Vám pomůže dosáhnout vysněných cílů.
 


Našim zaměstnancům nabízíme atraktivní příležitosti a benefity, ať už se jedná o získávání nových dovedností, rovnováhu mezi pracovním a osobním životem nebo možnosti profesního růstu v mezinárodním měřítku.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo