Pracujte s námi

#dělejmetonačemzáleží

UniCredit je banka pro vše, na čem záleží. Spolu se všemi našimi zaměstnanci Děláme to, na čem záleží, pro naše klienty, komunity a zaměstnance. Poskytujeme řešení skutečných potřeb, abychom dosáhli hmatatelných výsledků.

#dělejmetonačemzáleží je podstatou toho, kým jsme a kým chceme být. Toto je příslib UniCredit pro současné i budoucí zaměstnance.

Co znamená #dělejmetonačemzáleží?

 

Budujme společně naši budoucnost

Budujme společně naši budoucnost

Spokojenost našich zaměstnanců je pro nás klíčová. Uvědomujeme si, že osobní spokojenost přináší lepší výsledky. Kromě podporujícího a přátelského přístupu se snažíme o dosažení rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Proto jsme zavedli pružnou pracovní dobu a možnost zkrácených úvazků. Naši zaměstnanci jsou pro nás to nejcennější.
 

Spojme se prostřednictvím mezinárodní diverzity

Spojme se prostřednictvím mezinárodní diverzity

Máme dostatek odhodlání, abychom překonali každou výzvu. Neustále hledáme chytrá a jednoduchá řešení úkolů, které se zprvu zdají složité. Táhneme za jeden provaz. K našemu budoucímu úspěchu přispíváme všichni společně.
 

Dostaňme z lidí to nejlepší

Dostaňme z lidí to nejlepší

Jsme přední mezinárodní společnost. Dbáme na propojování toho nejlepšího z rozličných kultur a podporujeme globální spolupráci. Tato spolupráce nás učí mít otevřenou mysl, být tolerantní k sobě navzájem a objevovat nové možnosti. V UniCredit Bank podporujeme Global Mobility Program, díky kterému naši zaměstnanci získají zahraniční pracovní zkušenost v rámci skupiny UniCredit.

 

Umožněme našim zaměstnancům růst

Umožněme našim zaměstnancům růst

U našich zaměstnanců umíme objevit jejich potenciál, a pak ho dále rozvíjet. Rádi investujeme do jejich profesního i osobnostního růstu, a proto pořádáme školení a rozvojové programy v oblasti leadershipu a kariérního růstu. Naše zaměstnance inspirujeme, aby se snažili překonat svá osobní očekávání a dosáhli ještě vyšších cílů. Každý může opravdu vyniknout, pokud má tu správnou podporu.

 

Protože Vy můžete v UniCredit něčeho skutečně dosáhnout

 

Hledáte pracovní prostředí, ve kterém záleží na kreativitě a inovacích? Kde záleží na Vašich nápadech, snech a ambicích?


UniCredit Vám nabízí spoustu pracovních výzev a specializovaných programů v různých lokalitách a obchodních oblastech, a nabízí Vám příležitost vybudovat s námi banku budoucnosti.


Více informací o naší společnosti a našich programech najdete v příslušné sekci kliknutím na odkaz níže.


Prohlédněte si všechny pracovní příležitosti ve skupině UniCredit v zahraničí:

 

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo