Tiskové zprávy

Novinky

UniCredit Bank

Strategická partnerství s pojišťovnami Allianz a Generali

5. 6. 2018

UniCredit oznámila podepsání dvou exkluzivních dohod o partnerství s pojišťovnami Allianz a Generali (dále jako „partneři“) pro distribuci pojistných produktů pro fyzické osoby a malé podniky v Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Chorvatsku, České republice, Maďarsku, Rumunsku, Srbsku, na Slovensku a v Slovinsku.

Číst dále
Ocenění

V soutěži Zlatá koruna získala UniCredit Bank dva bronzy

1. 6. 2018

V hlasování Finanční akademie banka zabodovala ve dvou kategoriích. Třetí místo získalo Business konto ACTIVE v kategorii Podnikatelské účty.

Číst dále
Ocenění

Finanční produkt roku 2017

1. 2. 2018

UniCredit Bank získala ocenění v soutěži Finanční produkt roku 2017.

Číst dále
Bezpečnost

Pravidla bezpečného chování na internetu a v internetovém bankovnictví

15. 6. 2017

Rádi bychom vás upozornili na několik základních zásad bezpečného chování na internetu a v internetovém bankovnictví.

Číst dále

Vítejte v UniCredit

Jsme silná evropská skupina s jednoduchým modelem komerčního bankovnictví, který těží z korporátního a investičního bankovnictví a poskytuje klientům unikátní obchodní síť v západní, střední a východní Evropě.
Nabízíme lokální znalosti i mezinárodní dosah. Doprovázíme a podporujeme 25 milionů klientů po celém světě. Poskytujeme jim bezkonkurenční přístup k našim bankám na 14 klíčových trzích i v dalších 18 zemích po celém světě.
Naše strategická poloha v západní, střední a východní Evropě nám umožňuje disponovat jedním z nejvyšších tržních podílů v regionu.
Zatímco naše značka je rozpoznatelná v celé Evropě, uchovali jsme si i vysoce hodnotné lokální značky bank, které jsme získali při vzniku naší skupiny.

Výsledky

"UniCredit Bank dosáhla v roce 2017 výborných hospodářských výsledků. Konsolidovaný čistý zisk na obou trzích vzrostl o 26,2 % a dosáhl tak 7,6 miliard korun."

Jiří Kunert

předseda představenstva a generální ředitel

Unicredit Bank Czech Republik and Slovakia

Tiskové centrum

Vítejte na stránce komunikačního odboru UniCredit Bank.

Najdete zde tiskové zprávy, fotografie našich představitelů, finanční údaje o bance. V případě otázek na tiskové centrum nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám na dotazy odpovíme.

Udržitelný rozvoj

Udržitelný rozvoj je nedílnou součástí naší mise. Pečujeme o to, aby náš přístup v oblasti trvale udržitelného rozvoje byl i do budoucna efektivní a generoval prospěšné činnosti vůči našim akcionářům a všem zúčastněným stranám kolem nás doma i ve světě.