Tiskové zprávy

15.2.2017 - Důležité informace - pravidla bezpečného chování na internetu a v internetovém bankovnictví

Více informací

13.2.2017 - Čokoláda jako valentýnský dárek, který vydělá. Vyplatí se investovat do akcií výrobců, ukazuje analýza UniCredit Bank.
Podle průzkumu UniCredit Bank slaví Valentýna Češi nejčastěji romantickou večeří nebo koupí květiny či čokolády. Při výběru kakaové pochoutky pak většinou sáhnou po těch vyrobených u nás, případně po německých či polských produktech. Hledáte originální a hlavně výnosný dárek? Zůstaňte u čokolády a pořiďte svému protějšku akcie výrobců, doporučují investiční experti UniCredit Bank. Lindt, Mondelez či Nestlé si od prosince na burzách připsaly všechny přes 10 %.

Více informací

Banka

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. patří v České republice a na Slovensku mezi přední finanční instituce a poskytuje širokou škálu kvalitních produktů a služeb pro retailové a privátní klienty včetně malých a středních firem a velkých korporací. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování. Mimořádně silnou pozici si banka rovněž vybudovala v oblasti akvizičního financování a také se řadí na první příčku ve financování komerčních nemovitostí.

Výsledky

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia dosáhla v prvním pololetí 2016 výborného obchodního výsledku, konsolidovaný čistý zisk meziročně vzrostl o 11,9 % na 3,5 miliardy Kč.
Komentář Jiřího Kunerta, generálního ředitele a předsedy představenstva UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia:
„I přes zvýšené náklady do Rezolučního fondu a Fondu pojištění vkladů jsme dosáhli dvanáctiprocentního růstu konsolidovaného čistého zisku. K tomuto významnému nárůstu čistého zisku přispěly jak stabilně se zvyšující objemy retailových a korporátních úvěrů, tak i výnosy plynoucí z mezinárodní transakce – akvizice Visa Europe, kde naše banka měla majetkovou účast. Napříč všemi segmenty se nám daří úspěšně implementovat nastavenou strategii a vytváříme si silnou pozici pro další růst na obou trzích. UniCredit Bank se i nadále těší vysoké důvěře klientů v období, kdy jsou banky v celé Evropě pod tlakem rostoucích regulací, udržení výnosnosti či událostí jako Brexit.“

Tiskové centrum

Vítejte na stránce komunikačního odboru UniCredit Bank.

Najdete zde tiskové zprávy, fotografie našich představitelů, finanční údaje o bance. V případě otázek na tiskové centrum nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám na dotazy odpovíme.

Udržitelný rozvoj

Udržitelný rozvoj je nedílnou součástí naší mise. Pečujeme o to, aby náš přístup v oblasti trvale udržitelného rozvoje byl i do budoucna efektivní a generoval prospěšné činnosti vůči našim akcionářům a všem zúčastněným stranám kolem nás doma i ve světě.

Mobile Phones
Smart Banking

- jednoduchý a pohodlný způsob ovládání účtu

- nejrychlejší přihlášení pomocí Vašeho otisku prstu

- zdarma ve všech kontech a výrazně šetří poplatky za transakce

nebo nebo

Kontakty

Zavolejte nám!
800 14 00 14
Napište nám!

Kurzy měn

EUR
DEVIZY
STŘED
KURZY MĚN