Tiskové zprávy

UniCredit Bank

UniCredit je jednoduchá úspěšná celoevropská komerční banka s plnohodnotným korporátním a investičním bankovnictvím, která přináší svým klientů produkty a služby prostřednictvím své unikátní obchodní sítě v západní, střední a východní Evropě.
Pomocí skutečných řešení, která využívají synergií mezi retailovým, privátním, firemním a investičním bankovnictvím, plníme skutečné potřeby klientů. Způsob, jakým tato řešení poskytujeme, je stejně důležitý, jako řešení samotná, protože vše, co děláme, vychází ze zásad etiky a respektu. Jsme bankou pro všechno, na čem záleží. Disponujeme lokálními znalostmi i mezinárodní působností a naše klienty podporujeme a poskytujeme jim bezkonkurenční přístup ke špičkovým produktům a službám na 14 klíčových evropských trzích. Díky udržitelnému obchodnímu růstu zůstává UniCredit celoevropským vítězem. Evropská bankovní síť UniCredit zahrnuje Itálii, Německo, Rakousko, Bosnu a Hercegovinu, Bulharsko, Chorvatsko, Českou republiku, Maďarsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko a Turecko.
O UniCredit

Výsledky

"Rok 2018 byl pro UniCredit Bank velmi úspěšný. Využili jsme obchodních příležitostí, které se na trhu objevily, a dosáhli tak vynikajícího obchodního výsledku."

Jiří Kunert

předseda představenstva a generální ředitel

Unicredit Bank Czech Republik and Slovakia

Tiskové centrum

Vítejte na stránce komunikačního odboru UniCredit Bank.

Najdete zde tiskové zprávy, fotografie našich představitelů, finanční údaje o bance. V případě otázek na tiskové centrum nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám na dotazy odpovíme.

Udržitelný rozvoj

Udržitelný rozvoj je nedílnou součástí naší mise. Pečujeme o to, aby náš přístup v oblasti trvale udržitelného rozvoje byl i do budoucna efektivní a generoval prospěšné činnosti vůči našim akcionářům a všem zúčastněným stranám kolem nás doma i ve světě.