O nás

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia je členem skupiny UniCredit, úspěšné celoevropské komerční banky. UniCredit je jednoduchou úspěšnou celoevropskou komerční bankou s plnohodnotným korporátním a investičním bankovnictvím, která přináší svým klientům produkty a služby prostřednictvím své unikátní obchodní sítě v západní, střední a východní Evropě.

UniCredit Group

UniCredit Bank

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia patří na obou trzích mezi přední finanční instituce a je členem skupiny UniCredit, úspěšné celoevropské komerční banky.
Jsme bankou s nejspokojenějšími klienty na českém a slovenském trhu. Pokrýváme finanční potřeby individuálních a privátních klientů, podnikatelů, korporátních i mezinárodních firem, kterým poskytujeme kromě jiného i špičkové služby v oblasti strukturovaného a akvizičního financování, syndikovaných úvěrů, financování komerčních nemovitostí, zemědělství, veřejného sektoru či financování ze strukturálních fondů EU.

Výsledky

"Rok 2018 byl pro UniCredit Bank velmi úspěšný. Využili jsme obchodních příležitostí, které se na trhu objevily, a dosáhli tak vynikajícího obchodního výsledku."

Jiří Kunert

předseda představenstva a generální ředitel

Unicredit Bank Czech Republik and Slovakia

Tiskové centrum

Vítejte na stránce komunikačního odboru UniCredit Bank.

Najdete zde tiskové zprávy, fotografie našich představitelů, finanční údaje o bance. V případě otázek na tiskové centrum nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám na dotazy odpovíme.

Udržitelný rozvoj

Udržitelný rozvoj je nedílnou součástí naší mise. Pečujeme o to, aby náš přístup v oblasti trvale udržitelného rozvoje byl i do budoucna efektivní a generoval prospěšné činnosti vůči našim akcionářům a všem zúčastněným stranám kolem nás doma i ve světě.