Tiskové zprávy

Novinky

Účty

Získejte s U kontem 100 Kč měsíčně

3.10.2018

Každý měsíc odměníme částkou 100 Kč nové klienty s běžným účtem U konto i novým podnikatelským U kontem BUSINESS.

Číst dále
Ocenění

UniCredit Bank získala 23 ocenění v průzkumu Euromoney Cash Management 2018

2. 10. 2018

Průzkum Euromoney Cash Management 2018 označil skupinu UniCredit za vybraného poskytovatele cash managementu pro mezinárodní korporace, působící ve střední a východní Evropě, jakož i pro služby poskytované klientům a nefinančním institucím.

Číst dále
Ocenění

V soutěži Zlatá koruna získala UniCredit Bank dva bronzy

1. 6. 2018

V hlasování Finanční akademie banka zabodovala ve dvou kategoriích. Třetí místo získalo Business konto ACTIVE v kategorii Podnikatelské účty.

Číst dále
Bezpečnost

Pravidla bezpečného chování na internetu a v internetovém bankovnictví

1. 7. 2018

Rádi bychom vás upozornili na několik základních zásad bezpečného chování na internetu a v internetovém bankovnictví.

Číst dále

UniCredit Bank

UniCredit je jednoduchá úspěšná celoevropská banka s plnohodnotným korporátním a investičním bankovnictvím, která přináší svým 26 milionům klientů produkty a služby prostřednictvím své unikátní obchodní sítě v západní, střední a východní Evropě.
UniCredit disponuje lokálními znalostmi a zároveň mezinárodní působností. Naše klienty podporujeme kdekoli po světě a poskytujeme jim bezkonkurenční přístup k předním bankám na 14 klíčových trzích stejně jako v dalších 18 zemích po celém světě. Evropská bankovní síť UniCredit zahrnuje Itálii, Německo, Rakousko, Bosnu a Hercegovinu, Bulharsko, Chorvatsko, Českou republiku, Maďarsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko a Turecko.

Výsledky

"UniCredit Bank dosáhla v roce 2017 výborných hospodářských výsledků. Konsolidovaný čistý zisk na obou trzích vzrostl o 26,2 % a dosáhl tak 7,6 miliard korun."

Jiří Kunert

předseda představenstva a generální ředitel

Unicredit Bank Czech Republik and Slovakia

Tiskové centrum

Vítejte na stránce komunikačního odboru UniCredit Bank.

Najdete zde tiskové zprávy, fotografie našich představitelů, finanční údaje o bance. V případě otázek na tiskové centrum nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám na dotazy odpovíme.

Udržitelný rozvoj

Udržitelný rozvoj je nedílnou součástí naší mise. Pečujeme o to, aby náš přístup v oblasti trvale udržitelného rozvoje byl i do budoucna efektivní a generoval prospěšné činnosti vůči našim akcionářům a všem zúčastněným stranám kolem nás doma i ve světě.