Informace o nákladech a poplatcích spojených s investičními nástroji a investičními službami

3. ledna 2018 vstoupila v platnost nová evropská směrnice MiFID II spolu s další navazující regulací. Tato regulace s sebou přinesla nová pravidla a požadavky na poskytování investičních služeb. V zájmu lepšího informování klientů – investorů byl výpis z majetkového účtu ke konci předchozího roku rozšířen o sekci Informace o nákladech a poplatcích spojených s investičními nástroji a investičními službami. V této části výpisu vám UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. (dále jen „Banka“) poskytuje komplexní přehled o poplatcích a nákladech spojených s vašimi investicemi a cennými papíry za celý předchozí kalendářní rok.

 

V případě, že vám některé uváděné údaje nejsou jasné, nahlédněte prosím do vysvětlivek níže, které vám poskytnou bližší popis jednotlivých položek výpisu. Svou konkrétní situaci můžete samozřejmě prodiskutovat se svým bankéřem, případně se neváhejte obrátit na kontaktní linku +420 221 210 031.

 

Na závěr vás chceme ujistit, že předmětné informace nepředstavují jakoukoliv změnu ve výši poplatků podle současného platného sazebníku, ale jen zpětně deklarují objem uhrazených a aplikovaných poplatků za celý předchozí kalendářní rok, které nám umožňují i nadále zlepšovat naše služby.

Poplatek
Přímo strženo klientovi (Ano/Ne)
Obdrženo bankou
Obdrženo třetí stranou
Procento vůči hodnotě portfolia
Regulatorní zařazení

 

V případě, že pro vás i nadále nejsou některé informace srozumitelné, kontaktujte prosím svého bankéře, případně se neváhejte obrátit na kontaktní linku +420 221 210 031.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo