U-šetřete ikona

Slevy potěší vždy, ale ještě větší radost vám udělají, když jsou na produkty, které nakupujete dennodenně. Díky našemu programu U-šetřete budete mít přístup k unikátním slevám, které jsou vám šity na míru a máte je vždy po ruce. Program U-šetřete je spojený s jakoukoli vaší debetní nebo kreditní kartou UniCredit Bank a spravujete jej ve své mobilní aplikaci. Nemusíte s sebou nosit žádné kupony ani vouchery. Aplikace vám zobrazí ty slevy, které jsou vám nejblíže – například v restauraci nebo nákupním centru nedaleko. Stačí si jen založit jeden z našich účtů, zaregistrovat se do programu U-šetřete a slevy máte v kapse. Nevěříte? Vyzkoušejte.

 

 

U-šetřete


Výhody programu U-šetřete

  1. Jednoduchost - slevy jsou propojeny přímo s vaší platební kartou. Žádné další kartičky, vouchery nebo slevové kódy.
  2. Diskrétnost - při placení si o slevu nemusíte říkat. Sleva vám bude automaticky připsána na účet spojený s platební kartou.
  3. Jedinečnost - nabídky jsou vybírány vám na míru na základě vašich předchozích nákupů.

Jak U-šetřete funguje

Jednoduše!

Stačí si stáhnout aplikaci U-šetřete do mobilního telefonu a zaregistrovat se. Pak už si jen vyberete slevu, která se vám líbí, a zaplatíte kartou. Kolikrát chcete. Peníze ze slevy vám pokaždé automaticky převedeme zpátky na účet.