Forex & Rates

Měnové konverze

Měnová konverze je nákup, nebo prodej jedné měny za jinou měnu v dohodnutém směnném kurzu s vypořádáním obvykle do dvou pracovních dnů. Obchod je možné sjednat telefonicky přes dealingové oddělení nebo elektronicky přes obchodní platformu UC Trader a to ve všech měnách uvedených v kurzovním lístku UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. a v čínských jüanech.

 

Více informací

Depozita

Máte-li k dispozici volné peněžní prostředky, které chcete zhodnotit, můžete využít některý z našich depozitních produktů. Náš tým specialistů Vám pomůže s volbou vhodného produktu s ohledem na aktuální tržní situaci a Vaše potřeby (splatnost nebo riziko).

Depozitní produkty:

Zajištění měnového rizika

Pro firmy obchodující v cizích měnách je zajištění měnového kurzu základem efektivního řízení cash-flow a udržení přidané hodnoty. UniCredit Bank nabízí svým klientům celou řadu zajišťovacích nástrojů a strategií, která eliminují vliv měnových rizik na hospodaření podniku. Díky našim dlouholetým zkušenostem a široké geografické působnosti skupiny UniCredit ve světě Vám dokážeme poskytnout na míru šitá řešení pro hlavní i exotické měny. Jednotlivé obchodní případy nebo celkovou strategii řízení měnového rizika je s Vámi připraven konzultovat tým zkušených specialistů.

Nástroje pro řízení měnového rizika:

Zajištění úrokového rizika

Pokud se obáváte nepříznivého vývoje úrokových sazeb, můžete využít některý z našich zajišťovacích produktů. Naši specialisté Vám pomohou nalézt řešení na míru, které zajistí stabilitu Vašich úrokových nákladů a firemních financí.

Nástroje pro řízení úrokového rizika:

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo