U konto

Účet s balíčkem služeb plným výhod. Vybírejte z bankomatů po celém světě zdarma.
Výhody U konta

 


 

Platební karta

Platební karta

Platební karta VISA s možností napojení jak na korunový tak i cizoměnový účet pro používání bez omezení. Apple Pay a Google Pay jsou samozřejmostí.  

Výběry z bankomatu

Výběry z bankomatu

Výběry hotovosti ze všech bankomatů po celém světě zdarma. Možnost vkladu hotovosti přes vkladové bankomaty UniCredit Bank, bezplatná změna PIN či aktivace nové platební karty. UniCredit Bank transakce nezpoplatňuje, avšak provozovatelé jiných bankomatů mohou účtovat své vlastní poplatky. O účtování poplatku jste informováni na obrazovce bankomatu a máte možnost transakci odmítnout.

U-šetřete

U-šetřete

Během celého roku slevy a odměny za nákupy u více než 150 obchodníků po celé ČR. Bez kupónů nebo věrnostních karet, přímo na vaší platební kartě UniCredit Bank. 

Online Banking

Online Banking

Internetové bankovnictví s bezpečnostním klíčem v mobilu. Přehled o historii účtu, platebních kartách  i cenných papírech na jednom místě. Přihlašování a potvrzování transakcí snadno a rychle navíc s možností určit libovolný počet uživatelů s různými úrovněmi oprávnění.

Smart Banking

Smart Banking

Pohodlná  a bezpečná mobilní aplikace s možností ovládání otiskem prstu nebo s pomocí Face ID. Díky funci Fast Check možnost okamžitého zjištění zůstatku. Součástní aplikace je i Smart klíč pro jednoduché a bezpečné ovládání Online Bankingu.

Rezerva na účtu

Rezerva na účtu

Kontokorent vám buduje pozitivní úvěrovou historii a tím můžete získat snazší přístup k úvěrům s lepšími podmínkami v budoucnu. Nechte si zasílat výplatu k nám a můžete získat rezervu až 150 000 Kč.  

 


Všechny výše uvedené výhody čerpáte s U kontem zcela zdarma.

Stačí, když součet příchozích bezhotovostních plateb na účet bude minimálně 12 000 měsíčně. Pokud bude nižší, budeme vám účtovat poplatek 199 Kč dle Sazebníku.

Chcete se vyhnout účtování poplatku a zdá se vám 12 000 Kč příliš? Sjednejte si účet nejen pro sebe, ale i pro svého partnera. Poté stačí, aby součet měsíčních obratů na obou účtech byl 12 000 Kč a oba účty máte zdarma. Nemusíte se obávat, že by tandemové spojení účtů nějak zasahovalo do soukromí vašich financí, pokud si ovšem sami nebudete přát vzájemná dispoziční práva.
Je vám 15 - 26 let, pak máte U konto zcela zdarma, bez nutnosti podmínky obratu na účtu.Změna banky   Změna banky

Máte účet v jiné bance? Přejít k nám je snadné a vše vyřídíme za vás. Zastavte se na jakékoli naší pobočce s občanským průkazem a číslem původního bankovního účtu. Během jedné návštěvy vše vyřídíme a do 13ti dnů převedeme veškeré vaše trvalé příkazy a inkasa na váš nový účet u UniCredit Bank.


 

Dětské U konto

U konto PREMIUM
Prémiové služby, zlatá platební karta a zdravotní asistence.
 

Dětské U konto

Dětské U konto
Balíček služeb pro děti s platební kartou a internetovým bankovnictvím.


Od 1.3.2017 nabízíme nový produkt, a to Základní platební účet. Je to účet splňující požadavky novely zákona o platebním styku jako výsledek implementace evropské směrnice. Legislativa definuje právo každé osoby legálně pobývající v EU mít platební účet se základními funkcemi v České republice. Poplatky se neliší od běžně účtovaných dle Sazebníku. Pro více informací klikněte zde.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo