Nový Smart klíč

Jednodušší, rychlejší a bezpečnější způsob přihlašování do Online Bankingu a potvrzování plateb díky novému Smart klíči.

 

 

 

Místo generování jednorázového kódu v mobilní aplikaci Smart klíč budete nově přihlášení potvrzovat jednoduše díky oznámení tzv. „push notifikací“ ve Vašem telefonu. Po kliknutí na tlačítko přihlásit v Online Bankingu obdržíte na Váš telefon oznámení, ve kterém následně přihlášení snadno potvrdíte svým biometrickým údajem (např. otiskem prstu) anebo PIN kódem.

 

Jak získáte novou aplikaci Smart klíč?

Pokud máte ve svém mobilním telefonu nastavenou automatickou aktualizaci aplikací, pak se nemusíte o nic starat, aplikace se Vám v průběhu března aktualizuje sama. V opačném případě si aplikaci Smart Banking v mobilu zaktualizujte, jakmile ji budete mít k dispozici v Apple Store nebo Google Play. Dáme Vám také vědět, jakmile budeme mít jistotu, že je pro Vás aktualizace připravena.

 

Nepřišlo vám oznámení (push notifikace)?

Abyste mohli používat oznámení, tzv. push notifikace, pro přihlašování a potvrzování plateb, je nutné, abyste měli telefon připojený k internetu a povolená oznámení jak v aplikaci Smart Banking / Smart klíč, tak i ve svém mobilním telefonu. V případě, že internetové připojení nemáte, můžete využít alternativní možnost přihlášení pomocí QR kódu (offline).

 

Níže naleznete návody, které vám usnadní používání nové aplikace.

Jak novou aplikaci používat?

Jak zapnout oznámení tzv. push notifikace?

Nastavení je stejné, jako pro platby kartou na internetu. Podívejte se.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo