U konto online


Přejděte k nám z jiné banky jednoduše online

Pokud se stane, že vám z jakéhokoliv důvodu přestane vyhovovat banka nebo naleznete nabídku výhodnějšího vedení účtu u jiné, můžete využít tzv. Kodex mobility. Je to garance, že vám stávající banka nebude nijak komplikovat odchod (např. účtováním poplatků nebo stanovením zbytečných překážek). Pokud se svým stávajícím účtem přejdete k nám, vše zařídíme za vás.
Nyní dokonce bez nutnosti návštěvy pobočky.

 

U konto BUSINESS


Jak by se Vám líbilo, kdybyste měli např. výběry ze všech bankomatů po celém světě zdarma? S našimi účty získáte nejen to, ale i celou řadu dalších výhod. Vyberte si jten, který vám bude nejvíc vyhovovat! Pokud preferujete osobní návštěvu, rádi vás přivítáme na jakékoli z našich poboček.
 

Převedení všech trvalých plateb

Nemusíte se bát, že budete znovu muset vše nastavovat a zadávat. Převedeme všechny trvalé příkazy k úhradě, SIPO, inkaso či dostupný zůstatek z vaší původní banky k nám. Pro bezstarostný přechod zajistíme i zrušení běžného účtu ve vaší původní bance. 

 

Žádné poplatky ani komplikace

Díky zákonu o platebním styku nesmí banka inkasovat za zrušení účtu u svých klientů žádný poplatek. Výjimkou jsou pouze účty, vedené kratší dobu než jeden rok. Pokud je tedy váš stávající účet vedený déle než jeden rok, bude váš přechod k jiné bance 100 % bezplatný. 

 

S námi je snadné změnit banku. Rychle, jednoduše a odkudkoli.