Splnili jsme
100 přání

našim klientům.

 

Zjistit více

O iniciativě

Jsme bankou pro všechno, na čem záleží. A nejvíce nám záleží na našich klientech a víme, že pro každého z nich je důležité něco jiného.

O Vánocích roku 2018 jsme se rozhodli dát našim klientům příležitost říct nám, na čem nejvíce záleží jim. A tak se zrodila naše iniciativa Splněná přání.

Naši klienti se s námi mohli podělit o svá přání a my jsme splnili 100 z nich v hodnotě do 20 000 Kč.

100 nejoriginálnějších přání. 50 českých a 50 slovenských.

V Česku jsme vyplnili 4 přání pro charitativní organizace, 7 přání pro druhé, 1 přání pro dětské domovy, 2 pro nemocniční zařízení, 12 přání, která nespadají do žádné jiné kategorie než originální, 13 jich obsahovalo vysněný pobyt, sedmkrát jsme pomohli rodinám, třikrát jsme splnili přání zlepšení zdravotního stavu a podpořili jeden útulek.

 

 

 


Optická vlákna

Jedenáctiletý Vojtík objevuje svět hlavně prostřednictvím svých smyslů. Proto si jeho maminka přála vnést do jeho života více světla se senzorickými vlákny.
Přečtěte si celý příběh
 


Benecykl

Paní Jarmila má vnoučka Kubíka s postižením. Proto si nejvíce přála sportovní kočárek Benecykl, aby si Kuba mohl užívat výlety na kole se svou rodinou.
Přečtěte si celý příběh
 


Rybářské vybavení

Manžel paní Barbory tvrdě pracoval na stavbě jejich rodinného domu a neměl moc času na odpočinek. Protože je vášnivý rybář, přála si pro něj pořádné rybářské vybavení, aby si užil svůj čas na rybách.
Přečtěte si celý příběh

 


Kredenc

Manželé V. nás překvapili svým netradičním přáním. Přáli si zrestaurovat starou kredenc z roku 1905. Tato kredenc se v jejich rodině dědí po generace. Předali ji své dceři, a tradice tak zůstane zachována.
Přečtěte si celý příběh

 

Bonus 3 000 Kč

 


Další splněná přání

 

Pro maminku a babičku

Dovolená

Pro syna Vojtíka

Optická světelná vlákna

Pro Veroniku Š. se synem

Vláčkodráha a aquapark

Pro psí útulek OZ Dog Azyl

Rekonstrukce útulku

 

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo