Příběhy, na kterých záleží

 

 

Záleží nám na našich klientech a na prostředí, ve kterém žijí, bydlí, radují se a sdílejí životní okamžiky se svými blízkými, rodinami a přáteli.

V roce 2018 nám téměř 6 000 klientů napsalo svá přání a mnoho z nich při tom nemyslelo na sebe, ale na charitativní a neziskové organizace, které pomáhají v nejrozličnějších oblastech a komunitách.

V roce 2020 jsme se rozhodli realizovat doposud nevyplněná přání. Vybrali jsme proto tři české a tři slovenské lokální organizace, které jste vy, naši klienti, nominovali v roce 2018. A každé z nich jsme věnovali částku 100 000 Kč. Klienti mohli navíc hlasovat pro jednu z těchto organizací, která jim byla nejvíce sympatická. Organizace s nejvyšším počtem hlasů pak získala dalších 100 000 Kč na svůj projekt.

 

Vítěznou organizací v České republice se stala společnost Tango, manažeři na vozíčcích. Gratulujeme!

 


 


„Moc bych si přála, aby tento rok byli obdarováni i ti, jež každý rok, už 23 let, pomáhají plnit vánoční přání dětí a handicapovaných.“

Markéta, klientka UniCredit Bank, Železný Brod 

Tango, manažeři na vozíčcích. Ač sami handicapovaní, nevzdali se a již 23 let pomáhají tisícům dětí a lidí s různými handicapy z celé ČR projektem Daruj hračku.
Přečíst celý příběh

 

Kliknutím na obrázek přehrajete video na Youtube. 

Kliknutím na obrázek přehrajete video na Youtube.


 


„Přátelé a rodina zdravotně postižených v Semilech se snaží o to, aby se všichni cítili vítanou součástí krásného světa, kde žijeme.“

Radka, klientka UniCredit Bank, Košťálov

Podkrkonošská společnost přátel dětí a zdravotně postižených. S mottem „Patříme k sobě“ již 27 let nabízí celoročně společné aktivity lidem se zdravotním postižením i bez něho.
Přečíst celý příběh


 


„Pes má schopnost léčit a my bychom byli moc šťastní, kdybychom mohli s našimi dobrovolníky a jejich pejsky v pomoci potřebným pokračovat.“

Pavla, klientka UniCredit Bank, Praha

Spolek Tam, kde zvířata pomáhají. Spolek dobrovolníků a jejich čtyřnohých kamarádů rozdává radost a léčí pomocí canisterapie. 
Přečíst celý příběh

 

Kliknutím na obrázek přehrajete video na Youtube.


V roce 2019 jsme splnili i tato přání

 


Benecykl

Paní Jarmila má vnoučka Kubíka s postižením. Proto si nejvíce přála sportovní kočárek Benecykl, aby si Kuba mohl užívat výlety na kole se svou rodinou.
Přečtěte si celý příběh


Kredenc

Manželé V. nás překvapili svým netradičním přáním. Přáli si zrestaurovat starou kredenc z roku 1905. Tato kredenc se v jejich rodině dědí po generace. Předali ji své dceři, a tradice tak zůstane zachována.
Přečtěte si celý příběh

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo