Nadstandardní výhody

pro studenty zahraničních studijních pobytů ve spolupráci se společností Education s.r.o.
Využijte bezkonkurenční nabídku, kterou máme připravenou pouze pro vás!

Výhody U konta pro mladé

Lidé do dne završení 27 let mají balíček služeb U konto pro mladé zdarma a bez podmínek.

 • ZDARMA VEDENÍ ÚČTU v Kč a cizí měně.
 • ZDARMA VÝBĚRY HOTOVOSTI Z BANKOMATŮ všech poskytovatelů v ČR i ve světě.
 • ZDARMA DOMÁCÍ ONLINE PLATBY autorizované pomocí aplikace Smart klíč.
 • ZDARMA MOBILNÍ APLIKACE INTERNETOVÉHO BANKOVNICTVÍ – SMART BANKING jednoduché a pohodlné ovládání účtu z mobilu.
 • Sleva 50% z poplatku u příchozích a odchozích plateb v cizí měně z a do zahraničí.
 • Navíc s odměnou 500 Kč za příchozí transakci na váš účet.
 • Nyní využijte Kampaň U konto s odměnou - s platností od 1. 5. 2019 do 31. 7. 2019 navíc 500 Kč při změně banky a každý měsíc 100 Kč.

 

Všechny výběry z bankomatů po celém světě jsou zdarma při použití debetní karty zařazené do U konta.

 

Informace k výběrům hotovosti z bankomatů – Banka transakce nezpoplatňuje, avšak provozovatelé bankomatů mohou účtovat své vlastní poplatky. Klient je o účtování poplatku informován na obrazovce bankomatu a má možnost transakci odmítnout.

 


Odměna k U kontu pro mladé – Částka ve výši 500 Kč bude vyplacena v případě udělení marketingového souhlasu do 30 dnů od připsání alespoň jedné příchozí transakce ve výši minimálně 12 000 Kč na nově otevřený účet  v UniCredit Bank. Podmínkou je splnění uvedené transakce do 6 měsíců od uzavření smlouvy na U konto pro mladé, resp. účet vedený u UniCredit Bank, počítáno včetně měsíce, ve kterém byl účet otevřen.

Podmínky Kampaně U konto s odměnou za příchozí transakce ZDE.

 

V období od 1. 5. 2019 do 31. 7. 2019 probíhá Kampaň U konto s odměnou. Banka si vyhrazuje právo Kampaň změnit, prodloužit nebo ji předčasně ukončit.

Podmínky Kampaně U konto s odměnou: Klient získává měsíční odměnu 100 Kč v případě alespoň jedné úhrady kartou zapojenou do založeného U konta a jedné elektronické odchozí transakce zadané přes mobilní aplikaci Smart banking v každém kalendářním měsíci a od třetího měsíce po založení U konta splní v každém kalendářním měsíci podmínku bezplatného vedení U konta. Odměna je vyplácená  od třetího měsíce od založení U konta po následujících 12 měsíců.

Podmínkou pro vyplacení odměny 500 Kč je podepsání formuláře Žádost o změnu banky a úspěšné dokončení procesu Mobility. Formulář  Žádost o změnu banky je možné podat nejdříve 1. 5. 2019 a nejpozději 31. 8. 2019. Součástí změny platebního účtu musí být převedení minimálně jedné pravidelné platby (trvalý příkaz či inkaso).

Detailní podmínky Kampaně U konto s odměnou za změnu banky a aktivitu na účtu nebo informace o jakékoliv změně jsou zveřejněny ZDE.

Výhody PRESTO Půjčky na cokoliv

Úroková sazba 3,89% p. a. je výsledná sazba po započtení odměny za řádné splácení a je nabízena bez podmínky sjednání pojištění schopnosti splácet.

 

Využijte možnosti  PRESTO Půjčky Převedení úvěrů nebo PRESTO Půjčky na cokoliv s odměnou za řádné splácení

 

Díky odměně za řádné splácení a  se vám sníží celkové náklady na PRESTO Půjčku a získáte úrokovou sazbu jen 2,6% p. a.

Úroková sazba 2,6% p. a. je výsledná sazba po započtení odměny za řádné splácení a se sjednaným pojištěním schopnosti splácet

 • SERVIS
  banka zajistí výpověď vašeho stávajícího úvěru/úvěrů a vypočítá částku zbytkové jistiny, kterou odešle za účelem splacení na určený účet
 • JISTOTA
  pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika, které vás ochrání v případě nečekaných životních situací
 • AŽ 5× SI MŮŽETE ODLOŽIT SPLÁTKU
  nejdříve lze odložit desátou měsíční splátku
 • Není účtován poplatek 1 500 Kč za poskytnutí úvěru
 

Reprezentativní příklad pro PRESTO Půjčku – Chci si půjčit 200 000 Kč • Celková výše úvěru 242 123 Kč zahrnuje poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1 500 Kč a poplatek za pojištění ve výši 40 623 Kč • Doba trvání úvěru 84 měsíců • Úroková sazba 7,9% p. a. • Výše měsíční splátky 3 762 Kč • Roční procentní sazba nákladů

(RPSN) 14,94 % (při nesplnění podmínek řádného splácení) • Celková splatná částka 317 352 Kč, po započtení odměny za řádné splácení 265 952 Kč, což odpovídá úrokové sazbě ve výši 2,55% p. a. • Úroková sazba je platná v případě sjednání pojištění schopnosti splácet a účtu v UniCredit Bank (popř. podepsané mobility účtu).

Odměna za řádné splácení půjčky se vztahuje jen na PRESTO Půjčku – Převedení úvěrů a PRESTO Půjčku na cokoliv pro jakoukoliv výši úvěru s dobou splatnosti 60 měsíců a více, při neuskutečnění předčasného splacení celé ani části půjčky.

Neúčelová hypotéka
 • S úrokovou sazbou sníženou o 0,2% p. a.

 • Bez poplatku za poskytnutí úvěru ve výši 2 900 Kč.

 


Reprezentativní příklad pro hypoteční úvěr - Celková výše úvěru 2 000 000 Kč. Doba trvání úvěru 300 měsíců. Úroková sazba 3,09 % p. a., pevná úroková sazba na 10 let. Výše měsíční splátky 9 579 Kč. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 3,14 %. Do RPSN jsou započítány jednorázové náklady na vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 2 000 Kč a ověření podpisu 30 Kč. Celková splatná částka 2 878 247,55 Kč.

Kreditní karta pro studenty
 • Bez měsíčního poplatku s limitem 20 000 Kč a úrokovou sazbou jen 1,58% p. m. / 18,96 % p. a.
 • Ušetříte 40 Kč měsíčně.

 


Reprezentativní příklad pro kreditní kartu – Požadovaný úvěrový rámec je 30 000 Kč, úroková sazba měsíčně 1,58 % / ročně 18,96 %. Výše měsíční splátky je 2 769 Kč, RPSN (roční procentní sazba nákladů) je 21,07 %. Celková částka splatná klientem je 33 224 Kč.

 

Další zvýhodněné produkty:

 • Kontokorent START ve výši 5 000 Kč s možností požádat o jeho navýšení již po 6 měsících, a to dle dosaženého obratu a celkové aktivity na účtu.
 • Příchozí i odchozí zahraniční platby s 50% slevou z poplatku.

 

Praktické informace:

 • Převod Vašeho účtu z jiné bank vyřídíme bez problémů a zdarma za Vás. Stačí navštívit jednu z níže uvedených poboček. Na jiných pobočkách UniCredit Bank lze produkty sjednat pouze na základě telefonické dohody s vybranými pobočkami.
 • Zvýhodněné podmínky v této nabídce není možné uplatnit při zprostředkování obchodu třetí stranouu a ani se zpětnou platností.
 • Pro získání výše uvedených slev je nutné doložit potvzení o přijetí na studium nebo výkaz o studiu, fakturu nebo doklad s instrukcí k platbě a doklad o zaplacení poplatku za školní rok 2019/2020.
 • V případě žádosti o PRESTO Půjčku nebo hypotéku, kdy nebude prokazatelný nebo dostatečný příjem studenta, je nutné, aby byla spolužadatelem v žádosti další osoba, která disponuje adekvátním příjmem pro zajištění dostatečné bonity a zaváže se k řádnému splácení úvěru.

 


Education.cz


 

 

Navštivte nebo kontaktujte jednu z těchto poboček UniCredit Bank:

Úzká 488/8, Brno – Triniti
Romana Havlíková – ředitelka pobočky
mobil: +420 606 026 533
email: romana.havlikova@unicreditgroup.cz
Nám.Republiky 3a/2090, Praha 1
Ivana Berounská - ředitelka pobočky
mobil: +420 702 226 160
email: ivana.berounska@unicreditgroup.cz

Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy, a nelze z ní proto dovozovat povinnost banky uskutečnit jakékoliv transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci banky a na podepsání příslušné smluvní dokumentace. Banka si vyhrazuje právo nabídku kdykoliv odvolat. O aktuální nabídce se lze informovat v kterémkoliv obchodním místě UniCredit Bank.

Všechny standardní produkty nabízené UniCredit Bank naleznete ZDE.

Sjednat schůzku

Kontaktuje nás a domluvíme s vámi schůzku osobně na pobočce

Pro odeslání formuláře nám, prosíme, označte kontrolní políčko.
Spinning wheel animation

Loading