Nadstandardní výhody

pro studenty zahraničních studijních pobytů ve spolupráci se společností Education s.r.o.
Využijte bezkonkurenční nabídku, kterou máme připravenou pouze pro vás!

Výhody U konta pro mladé

 

Další zvýhodněné produkty:

  • Příchozí i odchozí zahraniční platby s 50% slevou z poplatku.

 

Praktické informace:

  • Převod Vašeho účtu z jiné banky vyřídíme bez problémů a zdarma za Vás. Stačí navštívit jednu uvedených poboček. Na jiných pobočkách UniCredit Bank lze produkty sjednat pouze na základě telefonické dohody s uvedenými pobočkami.
  • Zvýhodněné podmínky v této nabídce není možné uplatnit při zprostředkování obchodu třetí stranouu a ani se zpětnou platností. Slevu na úrokové sazbě nelze kombinovat s ostatními marketingovými slevami.
  • Pro získání všech zvýhodněných produktů je nutné předložit leták s nabídkou výhod, potvrzení o přijetí na studium na zahraniční školu nebo jakýkoliv doklad prokazující studium v zahraničí, a pro kreditní kartu navíc fakturu nebo doklad s instrukcí k platbě od konkrétní školy a doklad o zaplacení poplatku za školní rok 2019/2020 nebo 2020/2021.
  • V případě žádosti o PRESTO Půjčku je nutné, aby byla uvedena v žádosti o úvěr další osoba nebo alespoň jeden z rodičů jako spolužadatel, který disponuje adekvátním příjmem pro zajištění dostatečné bonity a zaváže se k řádnému splácení úvěru.

 


Education.cz


 

 

Navštivte nebo kontaktujte jednu z těchto poboček UniCredit Bank:

Úzká 488/8, Brno – Triniti
Romana Havlíková – ředitelka pobočky
mobil: +420 606 026 533
email: romana.havlikova@unicreditgroup.cz
Nám.Republiky 3a/2090, Praha 1
Ivana Berounská - ředitelka pobočky
mobil: +420 702 226 160
email: ivana.berounska@unicreditgroup.cz

Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy, a nelze z ní proto dovozovat povinnost banky uskutečnit jakékoliv transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci banky a na podepsání příslušné smluvní dokumentace. Banka si vyhrazuje právo nabídku kdykoliv odvolat. O aktuální nabídce se lze informovat v kterémkoliv obchodním místě UniCredit Bank.

Všechny standardní produkty nabízené UniCredit Bank naleznete ZDE.

Sjednat schůzku

Kontaktuje nás a domluvíme s vámi schůzku osobně na pobočce

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo