Nadstandardní výhody

pro studenty zahraničních studijních pobytů ve spolupráci se společností Education s.r.o.
Využijte bezkonkurenční nabídku, kterou máme připravenou pouze pro vás!

Výhody U konta pro mladé

Lidé do dne završení 27 let mají balíček služeb U konto pro mladé zdarma a bez podmínek.

 • ZDARMA VEDENÍ ÚČTU v Kč a cizí měně.
 • ZDARMA VÝBĚRY HOTOVOSTI Z BANKOMATŮ všech poskytovatelů v ČR i ve světě.
 • ZDARMA DOMÁCÍ ONLINE PLATBY autorizované pomocí aplikace Smart klíč.
 • ZDARMA MOBILNÍ APLIKACE INTERNETOVÉHO BANKOVNICTVÍ – SMART BANKING jednoduché a pohodlné ovládání účtu z mobilu.
 • Sleva 50% z poplatku u příchozích a odchozích plateb v cizí měně z a do zahraničí.
 • Navíc s odměnou 500 Kč za příchozí transakci na váš účet.

 

Všechny výběry z bankomatů po celém světě jsou zdarma při použití debetní karty zařazené do U konta.

 

Informace k výběrům hotovosti z bankomatů – Banka transakce nezpoplatňuje, avšak provozovatelé bankomatů mohou účtovat své vlastní poplatky. Klient je o účtování poplatku informován na obrazovce bankomatu a má možnost transakci odmítnout.

 


Odměna k U kontu pro mladé – Částka ve výši 500 Kč bude vyplacena v případě udělení marketingového souhlasu do 30 dnů od připsání alespoň jedné příchozí transakce ve výši minimálně 12 000 Kč na nově otevřený účet  v UniCredit Bank. Podmínkou je splnění uvedené transakce do 6 měsíců od uzavření smlouvy na U konto pro mladé, resp. účet vedený u UniCredit Bank, počítáno včetně měsíce, ve kterém byl účet otevřen.

Podmínky Kampaně U konto s odměnou za příchozí transakce ZDE.

Výhody PRESTO Půjčky na cokoliv
 • JISTOTA
  Pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika, které vás ochrání v případě nečekaných životních situací. Pokrývá kromě hlavních rizik (smrt a trvalá invalidita III. stupně) i jedno z dalších volitelných rizik:ztrátu zaměstnání, pracovní neschopnost, hospitalizaci.
 • AŽ 5× SI MŮŽETE ODLOŽIT SPLÁTKU
  nejdříve lze odložit desátou měsíční splátku
 • Není účtován poplatek 1 500 Kč za poskytnutí úvěru
 

Reprezentativní příklad pro PRESTO Půjčku – Chci si půjčit 250 000 Kč • Celková výše úvěru 251 500 Kč zahrnuje poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1 500 Kč • Doba trvání úvěru 96 měsíců (při nesplnění podmínek řádného splácení) • Úroková sazba 10,78 % p.a. • Výše měsíční splátky 3 921 Kč • Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 11,50 % (při nesplnění podmínek řádného splácení) • Celková splatná částka 379 041 Kč.

Při řádném splácení bude odměna realizována formou předčasné splátky bankou s tím, že doba splácení bude jen 72 měsíců, úroková sazba 3,89 % p.a.,

RPSN 4,52 % a celková částka splatná spotřebitelem 282 312 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny najdete v úvěrové smlouvě.

Odměna za řádné splácení půjčky se vztahuje jen na PRESTO Půjčku – Převedení úvěrů a PRESTO Půjčku na cokoliv pro jakoukoliv výši úvěru s dobou splatnosti 76, 96 nebo 120 měsíců (předčasná splátka bankou po 60, 72 nebo 84 měsících), při řádném splácení klientem a neuskutečnění předčasného splacení celé ani části půjčky.

Úroková sazba 3,89 % p.a. je výsledná sazba po započtení odměny za řádné splácení a je nabízena bez podmínky sjednání pojištění schopnosti splácet.

Neúčelová hypotéka
 • S úrokovou sazbou sníženou o 0,2% p. a.
 • Bez poplatku za poskytnutí úvěru ve výši 2 900 Kč.

 


Reprezentativní příklad pro U hypotéku – Celková výše úvěru 1 000 000 Kč. Doba trvání úvěru 240 měsíců. Úroková sazba 3,19 % p. a., pevná úroková sazba na 10 let. Výše měsíční splátky 5 642 Kč. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 3,25 %. Do RPSN jsou započítány jednorázové náklady na vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 2 000 Kč a ověření podpisu 30 Kč. Celková splatná částka 1 357 649,61 Kč.

Kreditní karta pro studenty
 • Bez měsíčního poplatku s limitem 20 000 Kč a úrokovou sazbou jen 1,58% p. m. / 18,96 % p. a.
 • Ušetříte 40 Kč měsíčně.

 


Reprezentativní příklad pro kreditní kartu – Požadovaný úvěrový rámec je 30 000 Kč, úroková sazba měsíčně 1,58 % / ročně 18,96 %. Výše měsíční splátky je 2 769 Kč, RPSN (roční procentní sazba nákladů) je 21,07 %. Celková částka splatná klientem je 33 224 Kč.

 

Další zvýhodněné produkty:

 • Kontokorent START ve výši 5 000 Kč s možností požádat o jeho navýšení již po 6 měsících, a to dle dosaženého obratu a celkové aktivity na účtu.
 • Příchozí i odchozí zahraniční platby s 50% slevou z poplatku.

 

Praktické informace:

 • Převod Vašeho účtu z jiné banky vyřídíme bez problémů a zdarma za Vás. Stačí navštívit jednu uvedených poboček. Na jiných pobočkách UniCredit Bank lze produkty sjednat pouze na základě telefonické dohody s uvedenými pobočkami.
 • Zvýhodněné podmínky v této nabídce není možné uplatnit při zprostředkování obchodu třetí stranouu a ani se zpětnou platností.
 • Pro získání všech zvýhodněných produktů je nutné předložit leták s nabídkou výhod, potvrzení o přijetí na studium na zahraniční školu nebo jakýkoliv doklad prokazující studium v zahraničí, a pro kreditní kartu navíc fakturu nebo doklad s instrukcí k platbě od konkrétní školy a doklad o zaplacení poplatku za školní rok 2019/2020.
 • V případě žádosti o PRESTO Půjčku je nutné, aby byla uvedena v žádosti o úvěr další osoba nebo alespoň jeden z rodičů jako spolužadatel, který disponuje adekvátním příjmem pro zajištění dostatečné bonity a zaváže se k řádnému splácení úvěru.

 


Education.cz


 

 

Navštivte nebo kontaktujte jednu z těchto poboček UniCredit Bank:

Úzká 488/8, Brno – Triniti
Romana Havlíková – ředitelka pobočky
mobil: +420 606 026 533
email: romana.havlikova@unicreditgroup.cz
Nám.Republiky 3a/2090, Praha 1
Ivana Berounská - ředitelka pobočky
mobil: +420 702 226 160
email: ivana.berounska@unicreditgroup.cz

Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy, a nelze z ní proto dovozovat povinnost banky uskutečnit jakékoliv transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci banky a na podepsání příslušné smluvní dokumentace. Banka si vyhrazuje právo nabídku kdykoliv odvolat. O aktuální nabídce se lze informovat v kterémkoliv obchodním místě UniCredit Bank.

Všechny standardní produkty nabízené UniCredit Bank naleznete ZDE.

Sjednat schůzku

Kontaktuje nás a domluvíme s vámi schůzku osobně na pobočce

Spinning wheel animation

Loading