EET

U nás si vybere každý. I nevítaná změna může přinést obchody.

Chceme být bankou, která je Vaším partnerem v podnikání. Základem naší nabídky jsou samozřejmě bankovní služby, ale chceme Vám pomoci i v situacích, které jsou pro Vás nové a nechcete s nimi ztrácet čas.

Jedna z takových situací, kterou teď podnikatelé řeší, je přechod na elektronickou evidenci tržeb /EET/. Udělali jsme pečlivou analýzu trhu a nabízíme Vám několik řešení. Stačí si vybrat to, které Vám nejvíce vyhovuje.

EET

 

Jednoduché a rychlé řešení pomocí terminálu.

Terminály od UniCredit Bank jsou na EET připraveny. Umí pracovat jak s karetními transakcemi, tak s hotovostí i s platbou elektronickou stravenkou Kontaktujte svého bankéře, pobočku nebo zanechte své telefonní číslo a my se s Vámi spojíme.

EET

 

Nebo byste raději kompletní řešení včetně platební pokladny a programu na sledování zásob, včetně přehledných analýz vašeho podnikání? Pak je pro Vás nejlepším řešením Dotykačka.

Jste naším klientem a máte již platební terminál? Terminál můžete zdarma rozšířit pomocí aktualizace softwaru, díky kterému bude umět zpracovávat pro EET i hotovostní transakce.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo