Podílové fondy Pioneer

Hledáte způsob, jak zajímavě zhodnotit své peníze, ale nemáte dostatek informací a času se aktivně věnovat investování na finančních trzích?

Chcete mít své peníze rychle k dispozici, kdyby bylo potřeba je použít pro jiné účely? Investování do podílových fondů Vám toto vše umožňuje.

Naše banka nabízí rozsáhlou škálu podílových fondů společnosti Pioneer Investments, která je na trhu již od roku 1928 a patří mezi nejvýznamnější správce na světě.

K dispozici Vám jsou produkty od vysoce konzervativních, které kladou důraz na bezpečí, až po dynamicky zaměřené, nabízející potenciál vyššího zhodnocení. Vybrat si můžete z fondů různě regionálně zaměřených a investovat můžete v českých korunách, amerických dolarech i eurech.

V současné době je zde nový podílový fond Absolute Return Multi-Strategy Fund. Cílem toho fondu je za jakýchkoliv tržních podmínek přinést kladné zhodnocení na horizontu tří let ve výši 3,5% p.a.

 

Pioneer Investments Vám přínáší:

  • potenciální výnos překonávající inflaci
  • peníze k dispozici obvykle do 5 dní
  • profesionální správu zkušeného manažera portfolia

 

Ceníky Pioneer Investments

Dokumenty Pioneer Investments

Sdělení klíčových informací - Domácí podílové fondy

Podfondy Pioneer Funds, Pioneer P.F. a Pioneer Funds Solutions

Kontaktní banka

Veřejné nabízení zahraničního fondu na území České republiky je umožněno na základě smlouvy o kontaktním místě. Zahraniční standardní fond musí zajistit tuzemským investorům minimální standardní služby, které jsou definovány činností kontaktního místa.


Dle §306 zákona 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech, v platném znění, Vám tuto službu zajistíme.

Profesionální správa aktiv

Rádi byste dosáhli zajímavého zhodnocení, které nabízí investování na kapitálových trzích, ale nemáte dostatek znalostí a času věnovat se dění na jednotlivých trzích? Díky kolektivnímu investování může získat podíl na investicích i drobný investor, který by na podobné investice sám nikdy nedosáhl. Podle míry akceptovatelného investičního rizika, výše potencionálního výnosu a předpokládané doby investování si můžete zvolit z široké nabídky Českých a zahraničních fondů Pioneer Investments od nejkonzervativnějšího až po dynamicky zaměřený.

Výhody, které získáte

  • potenciál nadstandardního zhodnocení
  • široká nabídka podílových fondů v CZK, EUR či USD
  • rychlá dostupnost uložených finančních prostředků
  • možnost investovat jednorázově nebo pravidelně již od 500 Kč / 25 EUR / 25 USD
  • profesionální správa aktiv

Více informací

Potřebujete poradit?

Rádi Vás kontaktujeme zpět.

Mobile Phones
Smart Banking

- jednoduchý a pohodlný způsob ovládání účtu

- nejrychlejší přihlášení pomocí Vašeho otisku prstu

- zdarma ve všech kontech a výrazně šetří poplatky za transakce

nebo nebo
Spinning wheel animation

Loading