Účty a balíčky

Komplexní a dostupné služby.

Diskrétnost

Základním pilířem budování partnerství mezi Vámi a Vaším privátním bankéřem je diskrétnost. Se všemi informacemi o Vás a Vašem majetku pracují výlučně pracovníci privátního bankovnictví. Samozřejmostí jsou při tom diskrétní běžné účty.

Privátní účty

Výběr služeb privátního bankovnictví UniCredit Bank vychází vstříc individuálním potřebám svých klientů. Absolutní diskrétnost je vždy na prvním místě. Kromě standardních služeb bez poplatků můžete získat přístup k exkluzivním platebním kartám.

Moderní mobilní služby vám usnadní práci i komunikaci s bankou, váš privátní bankéř se postará o vše ostatní. A vy se můžete plně věnovat svým oblíbeným aktivitám.

Právnické osoby

Naše služby jsou vám k dispozici také v případě, že se věnujete podnikatelské činnosti. Nabízíme otevření diskrétního běžného účtu, širokou paletu služeb a individuální péči privátního bankéře

Concierge

O Vaše pohodlí se staráme nejen prostřednictvím bankovních služeb, ale i pomocí unikátní služby UniCredit Concierge, která je neoddělitelnou součástí karty VISA. Myslíme na vás v oblasti životního stylu a přinášíme jedinečný 24hodinový asistenční program, který zajišťuje podporu v řadě oblastí vašeho každodenního života.

V rámci asistenčního programu můžete využít následujících služeb:

  • Cestovní / osobní asistenční služby
  • Lékařské služby v případě nouze
  • Asistenční služby k vašemu vozidlu
  • Asistenční služby pro vaši domácnost
  • Celou řadu služeb pro různé oblasti vašeho životního stylu

 

Dokumenty ke stažení

Spinning wheel animation

Loading