Události a partneři

Široká síť známostí a kontaktů je dobrým předpokladem pro úspěšný rozvoj podnikání a byznysu. Tento fakt si uvědomujeme, a proto vytváříme pro naše klienty příležitosti, při kterých se mohou navzájem seznámit a podělit se o svoje zkušenosti. Organizujeme různorodé formální či neformální akce se zaměřením na finanční trhy a také jiné oblasti jako např. golf, jachting, umění aj.

INVESTIČNÍ KONFERENCE

Investiční konference privátního bankovnictví UniCredit Bank jsou na česko-slovenském trhu známé svým obsahem a prestižním obsazením. Naši mezinárodně uznávaní hosté patří k odborné špičce a o své znalosti a aktuální postřehy z trhu se dělí exkluzivně s klienty UniCredit Private Banking.

Obsah jednotlivých konferencí je vždy přizpůsoben aktuálnímu dění na trhu tak, aby naši klienti byli informovaní o nejpodstatnějších událostech hýbajících finančním světem.

Kvalitní a úplné informace pro naše klienty jsou pro nás prioritou.

 

ART BANKING akce

Jsme také hrdí na tvorbu slovenských autorů v oblasti umění, a proto se jejich unikátní díla snažíme přinést i pro náročnou klientelu privátního bankovnictví. Kromě dlouhodobých prodejních výstav organizujeme také osobní setkání s autory, návštěvy jejich ateliérů a jiné akce spojené s uměním. V oblasti umění máme jako jediná banka interního odborníka, který je připraven mluvit s našimi klienty o jejich požadavcích v této oblasti a pomoci jim s výběrem vhodného díla, příp. při sestavování celé sbírky.

„O umění není třeba mluvit, umění je třeba vidět.“ (Baruch)

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo