Události a partneři

Široká síť známostí a kontaktů je dobrým předpokladem pro úspěšný rozvoj podnikání a byznysu. Tento fakt si uvědomujeme, a proto vytváříme pro naše klienty příležitosti, při kterých se mohou navzájem seznámit a podělit se o svoje zkušenosti. Organizujeme různorodé formální či neformální akce se zaměřením na finanční trhy a také jiné oblasti jako např. golf, jachting, umění aj.

Investiční konference privátního bankovnictví UniCredit Bank jsou na česko-slovenském trhu známé svým obsahem a prestižním obsazením. Naši mezinárodně uznávaní hosté patří k odborné špičce a o své znalosti a aktuální postřehy z trhu se dělí exkluzivně s klienty UniCredit Private Banking.

Obsah jednotlivých konferencí je vždy přizpůsoben aktuálnímu dění na trhu tak, aby naši klienti byli informovaní o nejpodstatnějších událostech hýbajících finančním světem.

Kvalitní a úplné informace pro naše klienty jsou pro nás prioritou.

Jsme také hrdí na tvorbu slovenských autorů v oblasti umění, a proto se jejich unikátní díla snažíme přinést i pro náročnou klientelu privátního bankovnictví. Kromě dlouhodobých prodejních výstav organizujeme také osobní setkání s autory, návštěvy jejich ateliérů a jiné akce spojené s uměním. V oblasti umění máme jako jediná banka interního odborníka, který je připraven mluvit s našimi klienty o jejich požadavcích v této oblasti a pomoci jim s výběrem vhodného díla, příp. při sestavování celé sbírky.

O umění není třeba mluvit, umění je třeba vidět.“ (Baruch)

Když se v roce 1993 rozpadlo Československo, zanikla s ním i československá koruna. Obratem ji nahradila koruna česká a zároveň vznikla také Česká mincovna. Akciová společnost se sídlem v severočeském Jablonci nad Nisou je dnes výhradním dodavatelem oběžných i pamětních mincí pro potřeby České národní banky. Vedle českých mincí razí Česká mincovna také řadu vlastních pamětních, investičních, dárkových i korporátních produktů z drahých kovů. Při jejich přípravě se uplatňují tradiční postupy, které čeští mincmistři a rytci pilovali po staletí, i moderní technologie světové úrovně.

 

INVESTICE DO ZLATA

  • UniCredit Private Banking spolupracuje s Českou mincovnou při zprostředkování nákupu investičního zlata a stříbra.
  • Ražba limitovaných edicí mincí pro klienty UniCredit Private Banking.
  • Prodej vysokohmotnostních zlatých medailí a zlatých slitků.

Česká mincovna sídlí v Jablonci nad Nisou. Svým vznikem navázala na dlouholetou tradici ražby mincí na území Čech, Moravy a Slezska. Po celou dobu své existence je výhradním dodavatelem oběžných a pamětních mincí pro potřeby České národní banky. Je tedy jedinou tuzemskou mincovnou oprávněnou razit mince pro centrální banku.

 

Výhody investice do zlata

  • Neustále rostoucí cena zlata zaručuje z dlouhodobého hlediska uchování hodnoty investice (zlato nelze vyrobit a světové zásoby zlata jsou omezené).
  • Zlato nepodléhá inflaci.
  • Je osvobozeno od DPH dle § 92 zákona o dani z přidané hodnoty.
  • V případě zhroucení monetárního systému (jako například v Řecku v roce 2015) si zlato stále uchovává hodnotu.
  • Umožňuje diverzifikaci investičního portfolia.
Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo