Mezinárodní spolupráce

Globální propojení UniCredit Private Banking

Privátní bankovnictví v zemích střední a východní Evropy

Skupina UniCredit je celosvětově hodnocena jako jedna z třiceti nejvýznamnějších globálních, systémově důležitých finančních institucí (SIFI).

Bankovní skupina působí ve třech hlavních regionech – v Itálii, Německu a Rakousku a v regionu střední a východní Evropy, kde své postavení neustále posilujeme. Pobočky UniCredit můžete najít již ve 13 zemích střední a východní Evropy (CEE - Central & Eastern Europe, střední a východní Evropy).

Naši kvalitu potvrdila také prestižní soutěž Europe Banking Awards, ve které jsme získali ocenění nejlepší banky ve střední a východní Evropě. V oblasti privátního bankovnictví se dlouhodobě umisťujeme ve trojici nejvíce oceňovaných bank.

Naše síla je postavena na sdílení velmi silného skupinového know-how a skupinové filosofie, které jsou stejně uplatňovány ve všech zemích střední a východní Evropy.

Díky vynikající a koordinované spolupráci mezi jednotlivými zeměmi může klient vyřešit své zahraniční požadavky z pohodlí své domovské banky.

Schoellerbank

Prostřednictvím svého privátního bankéře v České republice dokážete mít pod kontrolou i své finance v zahraničí.

V této oblasti patří mezi naše nejvýznamnější partnery nejstarší a největší privátní banka v Rakousku - Schoellerbank. Svoji 180letou tradici dokáže zúročit i při naplňování sofistikovaných požadavků klientů 21. století.

Kvalita služeb této prestižní rakouské banky je dlouhodobě oceňována mnohými mezinárodními oceněními.
Ve skupině UniCredit si každý najde „svoje místo“.

Bank Austria

Samozřejmostí pro skupinu UniCredit je spolupráce v mezinárodním měřítku. Našim klientům přinášíme zkušenosti ze zahraničí, jakož i servis našich ověřených partnerů.

Rakousko je po dlouhé roky považováno i v oblasti bankovnictví za bezpečný přístav se solidním právním rámcem, historií i tradicí. Vzhledem k rozmanitosti požadavků naší klientely umíme v Rakousku nabídnout péči a servis dvou našich partnerů – nejstarší a největší privátní banky Schoellerbank, jakož i jedničky na rakouském trhu Bank Austria.

Bank Austria Asset Management spravuje významnou část aktiv našich klientů, kteří chtějí mít své prostředky aktivně řízené profesionálním portfolio manažerem.

HVB Mnichov

O maximální komfort a profesionální služby pro naše klienty se snažíme nejen vlastními silami, ale i ve spolupráci s ostatními členy skupiny UniCredit.

V investicích je naším silným partnerem HVB Mnichov, světová špička v oblasti strukturovaných produktů a investičních certifikátů. HVB Mnichov patří mezi lídry na německém bankovním trhu. Díky její síle a rozsáhlým aktivitám máme možnost zprostředkovat našim klientům individuální emise investičních certifikátů na míru šitých jejich požadavkům. HVB Mnichov zodpovídá i za vytváření ostatních strukturovaných produktů (dluhopisy, certifikáty, investiční životní pojištění...)

HVB Mnichov se taktéž ráda postará o komfort české klientely, která potřebuje zastřešit své bankovní aktivity v Německu.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo