Kdo jsme

    

Kdo jsme?

Naše služby privátního bankovnictví působí v rámci z největších sítí v Evropě. Specializujeme se na potřeby našich movitých klientů a naše znalosti a dlouhodobé zkušenosti jsou našim zákazníkům k dispozici. 

My v Privátním bankovnictví v UniCredit Bank jsme zaměřeni na poskytování stability a zajištění pro majetek zákazníků a také na jeho zachování a růst z dlouhodobého hlediska. 

Mobilizujeme všechny naše schopnosti a dovednosti, abychom těchto cílů dosáhli. 

V našich kancelářích je personál složen ze zkušených privátních bankéřů a certifikovaných specialistů. To nám umožňuje, abychom se věnovali tomu, co považují naši zákaznici za důležité: majetku a důvěře.

Tím, že zákazníci vstoupí do UniCredit, mohou získat více než služby privátního bankovnictví: získají přístup do naší sítě partnerů a specialistů napříč všemi průmyslovými  oblastmi díky našemu členství v mezinárodní síti skupiny. 

Bezpečné prostředí je to, co zákazníci pro svůj majetek hledají. Diverzifikace z geografického hlediska a nabízených sofistikovaných služeb je důležitým faktorem, který pomáhá vytvořit bezpečí pro majetek zákazníka.   

Jako přední evropská bankovní skupina jsme spolehlivým partnerem pro své klienty privátního bankovnictví napříč střední a východní Evropou. Naše přímé zastoupení v 17 zemích nám umožňuje nabízet zákazníkům řešení ušitá na míru. 

 

Naše filozofie

Časy se mění, ani v bankovním sektoru to není jinak.

Pro nás, jako vedoucí evropskou bankovní skupinu a největší banku ve střední a východní Evropě to znamená se změnám ne přizpůsobovat, ale přinášet je.

Naší misí je určovat směřování bankovnictví a být odlišný od ostatních společností na trhu. Středobodem veškeré naší snahy je absolutní spokojenost klienta. Neustále se soustředíme  na zlepšování našich služeb a vytváření přidané hodnoty. Zároveň chceme, aby spolupráce s námi byla pro klienta jednoduchá a příjemná.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo