Řízená otevřená architektura

Prověřili jsme si nejlepší, Vy si prověřte nás.

Řízená otevřená architektura

Řízenou otevřenou architekturu investičních produktů, která je na trhu stále ojedinělým řešením, jsme přinesli na český a slovenský trh privátního bankovnictví jako první.

Klienti privátního bankovnictví UniCredit těží z kvality, spolehlivosti a zkušeností našich preferovaných partnerů a z privilegovaného přístupu k novým produktům.

Naším cílem však není pouze přinášet Vám širokou paletu investičních řešení, ale taktéž Vám pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího právě pro Vás. Snažíme se ulehčit Vám orientaci v komplikovaném světě investic.

Uplatňujeme velmi jasný a disciplinovaný proces výběru fondů. Investiční fondy dělíme do tříd podle jejich zaměření a v každé třídě hledáme partnery a řešení, která považujeme za Best In Class – ta nejlepší ve své kategorii. Při výběru konkrétního fondu vždy hledáme ten, který z dlouhodobého pohledu nabízí stabilní výkon a excelentní profil z hlediska poměru rizika a výnosu. Každý krok v tomto procesu vyžaduje široké spektrum finančních znalostí a odborných zkušeností našich specialistů.

Naši nabídku průběžně monitorujeme a aktualizujeme.

Prověřili jsme si ty nejlepší. Vy si vyzkoušejte nás.

Unikátní výběr fondů

Naším cílem je nejen přinášet Vám širokou paletu kvalitních investičních řešení, ale i pomáhat vám se v ní orientovat.

UniCredit Group jako jediná v regionu střední a východní Evropy využívá znalosti týmu „Fund Selection“, který zastřešuje řízenou otevřenou architekturu všech zemí skupiny. Odborníci s dlouholetou praxí denně analyzují, porovnávají a vyhodnocují fondy v rámci celosvětové konkurence.

UniCredit Group jako jediná v regionu střední a východní Evropy využívá znalosti unikátního týmu „Fund Selection“, který zastřešuje vytváření řízené otevřené architektury ve všech zemích skupiny. Odborníci s dlouholetou praxí denně analyzují, porovnávají a vyhodnocují fondy v rámci celosvětové konkurence. Každý krok v tomto procesu tak vyžaduje široké spektrum finančních znalostí a odborných zkušeností našich specialistů.

Kromě vlastních detailních analýz využíváme také cenné informace od nezávislé ratingové agentury Morningstar. Jedná se o jednu z nejvíce uznávaných a důvěryhodných společností v oboru investic, která je lídrem na trhu v poskytování nezávislého investičního výzkumu a ratingu v Severní Americe, Evropě, Austrálií a Asii.

Proces tvorby řízené otevřené architektury probíhá ve třech krocích:

  • roztřídění fondů do kategorií podle jejich zaměření
  • seřazení fondů podle výkonnosti
  • finální selekce fondů s přívlastkem „Best In Class“ – nejlepší ve své kategorií.

Fondy, které splní tato náročná kritéria, zajistí pro naše klienty dlouhodobě stabilní výkon a excelentní poměr rizika a výnosu. Z tisíců investičních řešení Vám tak přinášíme výběr jen toho nejlepšího.

Prověřili jsme si ty nejlepší. Vy si vyzkoušejte nás.

Naši partneři

Jako klient privátního bankovnictví banky UniCredit těžíte z kvality, spolehlivosti a zkušeností našich preferovaných partnerů a přinášíme vám investiční řešení z dílny nejlepších světových správců. Nespoléháme se jen na naše produkty, ale sázíme na konkurenci světových správců, díky čemuž vznikají ta nejlepší řešení pro vás.

Více informací

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo