Řízená otevřená architektura

Prověřili jsme si nejlepší, Vy si prověřte nás.

Řízená otevřená architektura

Řízenou otevřenou architekturu investičních produktů, která je na trhu stále ojedinělým řešením, jsme přinesli na český a slovenský trh privátního bankovnictví jako první.

Klienti privátního bankovnictví UniCredit těží z kvality, spolehlivosti a zkušeností našich preferovaných partnerů a z privilegovaného přístupu k novým produktům.

Naším cílem však není pouze přinášet Vám širokou paletu investičních řešení, ale taktéž Vám pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího právě pro Vás. Snažíme se ulehčit Vám orientaci v komplikovaném světě investic.

Uplatňujeme velmi jasný a disciplinovaný proces výběru fondů. Investiční fondy dělíme do tříd podle jejich zaměření a v každé třídě hledáme partnery a řešení, která považujeme za Best In Class – ta nejlepší ve své kategorii. Při výběru konkrétního fondu vždy hledáme ten, který z dlouhodobého pohledu nabízí stabilní výkon a excelentní profil z hlediska poměru rizika a výnosu. Každý krok v tomto procesu vyžaduje široké spektrum finančních znalostí a odborných zkušeností našich specialistů.

Naši nabídku průběžně monitorujeme a aktualizujeme. Nezávislost a správnost řízené otevřené architektury je certifikována světovou konzultačně-poradenskou agenturou Mercer.

Prověřili jsme si ty nejlepší. Vy si vyzkoušejte nás.

Unikátní výběr fondů

Naším cílem je nejen přinášet Vám širokou paletu kvalitních investičních řešení, ale i pomáhat vám se v ní orientovat.

UniCredit Group jako jediná v regionu střední a východní Evropy využívá znalosti týmu „Fund Selection“, který zastřešuje řízenou otevřenou architekturu všech zemí skupiny. Odborníci s dlouholetou praxí denně analyzují, porovnávají a vyhodnocují fondy v rámci celosvětové konkurence.

UniCredit Group jako jediná v regionu střední a východní Evropy využívá znalosti unikátního týmu „Fund Selection“, který zastřešuje vytváření řízené otevřené architektury ve všech zemích skupiny. Odborníci s dlouholetou praxí denně analyzují, porovnávají a vyhodnocují fondy v rámci celosvětové konkurence. Každý krok v tomto procesu tak vyžaduje široké spektrum finančních znalostí a odborných zkušeností našich specialistů.

Kromě vlastních detailních analýz využíváme také cenné informace od nezávislé ratingové agentury Morningstar. Jedná se o jednu z nejvíce uznávaných a důvěryhodných společností v oboru investic, která je lídrem na trhu v poskytování nezávislého investičního výzkumu a ratingu v Severní Americe, Evropě, Austrálií a Asii.

Proces tvorby řízené otevřené architektury probíhá ve třech krocích:

  • roztřídění fondů do kategorií podle jejich zaměření
  • seřazení fondů podle výkonnosti
  • finální selekce fondů s přívlastkem „Best In Class“ – nejlepší ve své kategorií.

Fondy, které splní tato náročná kritéria, zajistí pro naše klienty dlouhodobě stabilní výkon a excelentní poměr rizika a výnosu. Z tisíců investičních řešení Vám tak přinášíme výběr jen toho nejlepšího.

Prověřili jsme si ty nejlepší. Vy si vyzkoušejte nás.

Naši partneři

Jako klient privátního bankovnictví banky UniCredit těžíte z kvality, spolehlivosti a zkušeností našich preferovaných partnerů a přinášíme vám investiční řešení z dílny nejlepších světových správců. Nespoléháme se jen na naše produkty, ale sázíme na konkurenci světových správců, díky čemuž vznikají ta nejlepší řešení pro vás.

Více informací

Spinning wheel animation

Loading