Globální investiční strategie

Náš investiční kompas vám ukáže správnou cestu.

Globální investiční strategie

Globální investiční strategie (GIS) představuje jedinečný a nezávislý pohled skupiny UniCredit na finanční trhy. Tým, který je za tuto strategii zodpovědný, je složen ze 65 zkušených investičních expertů z celé Evropy, kteří dennodenně analyzují více než 50 informačních zdrojů. Reagují na dění na finančních trzích a přinášejí klientům UniCredit Bank vždy aktuální a nezávislé informace o tom, jak optimálně sestavit své portfolio.

Pravidelně upravují alokaci aktiv v rámci všech modelových portfolií. Ta jsou základem investičních služeb ve všech zemích, ve kterých skupina UniCredit poskytuje služby privátního bankovnictví. Naši klienti tak dostávají stejné informace jako například klienti privátního bankovnictví v Rakousku, Německu nebo v Itálii.

Globální investiční strategie je vždy uzpůsobena lokálním týmům na specifika místního trhu – na lokální měnu, příp. tuzemský akciový a dluhopisový trh.

Našim klientům tak přinášíme globální řešení velké a silné banky a provázíme je jak v dobách prosperity a růstu, tak v dobách turbulencí a nejistoty na trzích.

Kompletní finanční slovník

Tržní výhled

Díky expertům týmu globální investiční strategie disponuje skupina UniCredit vlastním, nezávislým názorem na finanční trhy a jednotlivé třídy aktiv.

Naši privátní bankéři úzce spolupracují s investičním specialistou globální investiční strategie a následně se s vámi dělí o rozhodnutí přijatá naším globálním investičním výborem.

Díky těmto informacím můžete spolu se svým privátním bankéřem činit zodpovědná rozhodnutí týkající se vašeho portfolia a správně reagovat na všechny tržní situace.

Naším cílem je poskytovat vám pravidelně srozumitelné informace o dění na trhu a promítat je do konkrétních investičních závěrů.

 

Kompletní finanční slovník

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo