Private Banking

Unikátní služby určené té nejnáročnější klientele.
Postaráme se o váš komfort v oblasti správy rodinného majetku a pomůžeme vám se zabezpečením vaší budoucnosti.

Novinky

Změna poskytovatele pojištění na Allianz Partners

Od 1.9.2019 bude poskytovatelem pojištění ke všem platebním kartám společnost Allianz Partners. Veškeré důležité dokumenty zde budou zveřejněny od 1.8.2019.

Více informací

Oznámení podílníkům podfondů Amundi Funds II (dříve Pioneer Funds)

Oznámení podílníkům podfondů Amundi Funds II (dříve Pioneer Funds) Dovolujeme si Vás informovat o sloučení rodiny fondů Amundi Funds a Amundi Funds II (dříve Pioneer Funds) do jedné, které je plánováno na červen 2019. Detailní informace týkající se fúze, včetně charakteristiky slučovaných a cílových podfondů najdete na stránkách UniCredit Bank.

Více informací

O nás

UniCredit Private Banking vznikl na základě spojení jedné z nejstarších bank u nás Živnostenské banky (založena 1868) a globální bankovní skupiny UniCredit, jež operuje ve více než 15 zemích.

Časy se mění, ani v bankovním sektoru to není jinak.

Pro nás, jako vedoucí evropskou bankovní skupinu a největší banku ve střední a východní Evropě to znamená se změnám nepřizpůsobovat, ale přinášet je.

Účty a služby

O hodnotnější život Vás a Vaší rodiny se staráme nejen prostřednictvím běžných bankovních produktů, ale také díky nadstandardním a mimořádným službám. Jedině UniCredit Private Banking Vám přináší kartu z absolutního vrcholu karet společnosti VISA, která v sobě nese kromě vysoké prestiže i prvotřídní služby. Nejvyšší komfort Vám spolu s kartou VISA Platinum přinese služba Concierge, která zajistí podporu v každé oblasti Vašeho života.

Váš komfort a diskrétnost služeb jsou pro nás základním předpokladem dlouhodobé spolupráce a spokojenosti klienta.

Investice

S privátním bankovnictvím od skupiny UniCredit máte jedinečnou příležitost investovat do mnoha investičních instrumentů.

Díky otevřené architektuře a globální investiční strategii máte jistotu, že Vám naši bankéři pomohou vybrat skutečně optimální produkt, bez ohledu na příslušnost ke konkrétní finanční skupině.

Zabezpečení majetku

V UniCredit Private Banking je komplexnost řešení Vašich potřeb a Vaše spokojenost prioritou. Staráme se o zabezpečení a ochranu Vašeho majetku, jeho dlouhodobou prosperitu a mezigenerační kontinuitu.