Private Banking

Unikátní služby určené té nejnáročnější klientele.
Postaráme se o váš komfort v oblasti správy rodinného majetku a pomůžeme vám se zabezpečením vaší budoucnosti.

Novinky

Nejlepší globální poskytovatel obchodního financování

9.1.2020

Společnost UniCredit je podle průzkumu Trade Finance Survey 2020 magazínu Euromoney celkově nejlepším poskytovatelem obchodního financování. Banka v tomto průzkumu získala i celkové ocenění v kategoriích poradenství, financování.

Více informací

Nejlepší privátní banka ve střední a východní Evropě pro rok 2020

19.11.2019

Skupina UniCredit je podle časopisu Global Finance nejlepší privátní bankou ve střední a východní Evropě pro rok 2020.

Více informací

Změna poskytovatele pojištění na Allianz Partners

 

Od 1.9.2019 bude poskytovatelem pojištění ke všem platebním kartám společnost Allianz Partners. Veškeré důležité dokumenty zde budou zveřejněny od 1.8.2019.

Více informací

O nás

UniCredit Private Banking vznikl na základě spojení jedné z nejstarších bank u nás Živnostenské banky (založena 1868) a globální bankovní skupiny UniCredit, jež operuje ve více než 15 zemích.
Časy se mění, ani v bankovním sektoru to není jinak.
Pro nás, jako vedoucí evropskou bankovní skupinu a největší banku ve střední a východní Evropě to znamená se změnám nepřizpůsobovat, ale přinášet je.

Účty a služby

O hodnotnější život Vás a Vaší rodiny se staráme nejen prostřednictvím běžných bankovních produktů, ale také díky nadstandardním a mimořádným službám. Jedině UniCredit Private Banking Vám přináší kartu z absolutního vrcholu karet společnosti VISA, která v sobě nese kromě vysoké prestiže i prvotřídní služby. Nejvyšší komfort Vám spolu s kartou VISA Platinum přinese služba Concierge, která zajistí podporu v každé oblasti Vašeho života.

Investice

S privátním bankovnictvím od skupiny UniCredit máte jedinečnou příležitost investovat do mnoha investičních instrumentů.

Díky otevřené architektuře a globální investiční strategii máte jistotu, že Vám naši bankéři pomohou vybrat skutečně optimální produkt, bez ohledu na příslušnost ke konkrétní finanční skupině.

Zabezpečení majetku

V UniCredit Private Banking je komplexnost řešení Vašich potřeb a Vaše spokojenost prioritou. Staráme se o zabezpečení a ochranu Vašeho majetku, jeho dlouhodobou prosperitu a mezigenerační kontinuitu.