Private Banking

Unikátní služby určené té nejnáročnější klientele. Postaráme se o váš komfort v oblasti správy rodinného majetku a pomůžeme vám se zabezpečením vaší budoucnosti. V rámci UniCredit
Private Banking se setkáte s nejvyšším standardem kvality, profesionality a odbornosti.
Naše služby vám usnadní práci a komunikaci s bankou a vy se můžete naplno věnovat svým oblíbeným aktivitám.

O nás

UniCredit Private Banking vznikl na základě spojení jedné z nejstarších bank u nás Živnostenské banky (založena 1868) a globální bankovní skupiny UniCredit, jež operuje ve více než 15 zemích.

Časy se mění, ani v bankovním sektoru to není jinak.

Pro nás, jako vedoucí evropskou bankovní skupinu a největší banku ve střední a východní Evropě to znamená se změnám nepřizpůsobovat, ale přinášet je.

Účty a služby

O hodnotnější život Vás a Vaší rodiny se staráme nejen prostřednictvím běžných bankovních produktů, ale také díky nadstandardním a mimořádným službám. Jedině UniCredit Private Banking Vám přináší kartu z absolutního vrcholu karet společnosti VISA, která v sobě nese kromě vysoké prestiže i prvotřídní služby. Nejvyšší komfort Vám spolu s kartou VISA Platinum přinese služba Concierge, která zajistí podporu v každé oblasti Vašeho života.

Váš komfort a diskrétnost služeb jsou pro nás základním předpokladem dlouhodobé spolupráce a spokojenosti klienta.

Investice

S privátním bankovnictvím od skupiny UniCredit máte jedinečnou příležitost investovat do mnoha investičních instrumentů.

Díky otevřené architektuře a globální investiční strategii máte jistotu, že Vám naši bankéři pomohou vybrat skutečně optimální produkt, bez ohledu na příslušnost ke konkrétní finanční skupině.

Zabezpečení majetku

V UniCredit Private Banking je komplexnost řešení Vašich potřeb a Vaše spokojenost prioritou. Staráme se o zabezpečení a ochranu Vašeho majetku, jeho dlouhodobou prosperitu a mezigenerační kontinuitu.

Mobile Phones
Smart Banking

- jednoduchý a pohodlný způsob ovládání účtu

- nejrychlejší přihlášení pomocí Vašeho otisku prstu

- zdarma ve všech kontech a výrazně šetří poplatky za transakce

nebo nebo