Private Banking

Unikátní služby určené té nejnáročnější klientele.
Postaráme se o váš komfort v oblasti správy rodinného majetku a pomůžeme vám se zabezpečením vaší budoucnosti.

Novinky

Oznámení podílníkům podfondů Amundi Funds II (dříve Pioneer Funds)

Oznámení podílníkům podfondů Amundi Funds II (dříve Pioneer Funds) Dovolujeme si Vás informovat o sloučení rodiny fondů Amundi Funds a Amundi Funds II (dříve Pioneer Funds) do jedné, které je plánováno na červen 2019. Detailní informace týkající se fúze, včetně charakteristiky slučovaných a cílových podfondů najdete na stránkách UniCredit Bank.

Více informací

O nás

UniCredit Private Banking vznikl na základě spojení jedné z nejstarších bank u nás Živnostenské banky (založena 1868) a globální bankovní skupiny UniCredit, jež operuje ve více než 15 zemích.

Časy se mění, ani v bankovním sektoru to není jinak.

Pro nás, jako vedoucí evropskou bankovní skupinu a největší banku ve střední a východní Evropě to znamená se změnám nepřizpůsobovat, ale přinášet je.

Účty a služby

O hodnotnější život Vás a Vaší rodiny se staráme nejen prostřednictvím běžných bankovních produktů, ale také díky nadstandardním a mimořádným službám. Jedině UniCredit Private Banking Vám přináší kartu z absolutního vrcholu karet společnosti VISA, která v sobě nese kromě vysoké prestiže i prvotřídní služby. Nejvyšší komfort Vám spolu s kartou VISA Platinum přinese služba Concierge, která zajistí podporu v každé oblasti Vašeho života.

Váš komfort a diskrétnost služeb jsou pro nás základním předpokladem dlouhodobé spolupráce a spokojenosti klienta.

Investice

S privátním bankovnictvím od skupiny UniCredit máte jedinečnou příležitost investovat do mnoha investičních instrumentů.

Díky otevřené architektuře a globální investiční strategii máte jistotu, že Vám naši bankéři pomohou vybrat skutečně optimální produkt, bez ohledu na příslušnost ke konkrétní finanční skupině.

Zabezpečení majetku

V UniCredit Private Banking je komplexnost řešení Vašich potřeb a Vaše spokojenost prioritou. Staráme se o zabezpečení a ochranu Vašeho majetku, jeho dlouhodobou prosperitu a mezigenerační kontinuitu.