Pravidelné investice

Nechte své peníze vydělávat za vás.

U invest Plus - Pravidelné investování do budoucnosti své a své rodiny

Pro vytvoření dostatečné finanční rezervy se doporučuje pravidelně odkládat přibližně 10 % z dostupného měsíčního příjmu. V obdobích  nízkých úroků na běžných, spořicích i termínovaných účtech vám k tomu nabízíme jednoduché řešení – pravidelné investování s programem U invest Plus. Stačí jen včas začít a udělat první krok k investování!

Každá ze tří investičních strategií nabízených v rámci programu U invest Plus představuje kompletní široce diverzifikované portfolio akcií, dluhopisů, realitních fondů a dalších investic. S U invest Plus přitom nemusíte denně sledovat dění na kapitálových trzích ani věnovat svůj volný čas vytváření různých analýz v rámci otázek, do čeho investovat. Dělejte ve volném čase prostě to, co máte rádi! O podílové fondy, do kterých investujete, se starají experti z investiční společnosti Amundi, kteří spravují vložené prostředky investorů a každý měsíc je zainvestují dle potřeby do těch nejlepších fondů předních světových investičních správců. Flexibilita jednotlivých strategií navíc zajišťuje, že fond, do kterého investujete, bude reagovat na aktuální situaci na finančních trzích a dle potřeby se jí vhodně přizpůsobovat.

Zřízení programu U invest Plus je jednoduché – určíte si měsíční částku investice, vyberete si jednu ze tří investičních strategií (konzervativní, balancovaná či dynamická) a nakonec si zvolíte, na jak dlouho chcete investovat (5, 10, 15 či 20 let). Pravidelné investování nastavíte dle svých potřeb a preferencí.

 

Hlavní parametry:

 • pravidelné investování malých částek do budoucnosti, a to již od 500 Kč měsíčně
 • možnost získání atraktivního výnosu
 • investované prostředky máte kdykoliv k dispozici, investování můžete přerušit, vybrat sumu, kterou právě potřebujete, nebo investici znovu obnovit – to vše zcela bez poplatku
 • pravidelné investování máte možnost kdykoliv změnit, a to například výši pravidelné investice nebo den, ve kterém chcete pravidelně investovat
 • v jediné investici získáváte kompletní diverzifikované portfolio složené ze stovek akcií, dluhopisů, realitních fondů a dalších investic
 • nejen široce diverzifikované portfolio, ale i pravidelnost a dlouhodobost investice snižují rizika plynoucí z kolísání trhů
Nastavení produktu
 • pravidelná investice již od 500 Kč měsíčně
 • na výběr ze 3 investičních strategií:
  ▸konzervativní
  ▸balancovaná
  ▸dynamická
 • na výběr ze 4 investičních horizontů: 5, 10, 15 a 20 let
 • na výběr ze 2 typů vstupních poplatků:
  ▸jednorázově
  ▸periodicky
Užitečné dokumenty
Společnost Amundi

S pravidelnou investicí máte možnost si pohodlně zvýšit hodnotu vlastních finančních prostředků a zajistit si tak bohatší budoucnost dle svých konkrétních potřeb. O fondy, do kterých investujete, se stará tým expertů ze společnosti Amundi Asset Management, největšího správce aktiv v Evropě s objemem spravovaného majetku převyšujícím 1,6 bilionu EUR. Zároveň se společnost Amundi řadí mezi top 10 správců z celého světa. Nechte na nich, aby změnili vaši budoucnost k lepšímu, a neřešte více, do čeho investovat. Věnujte svůj čas jednoduše tomu, co je vám skutečně blízké, s vědomím, že je o vaše prostředky ve fondech dobře postaráno.

Podívejte se na následující video a zjistěte, jak si jednoduše vytvořit finanční rezervu nebo zhodnotit své úspory. Nezapomeňte si zapnout zvuk.

Investiční akademie

Chcete se dozvědět více o investování? Máme pro vás informace, které zodpoví vaše otázky a poradí, proč investovat a jak začít. Více informací ZDE.


Investování do investičních nástrojů obsahuje riziko kolísání aktuální hodnoty investované částky a výnosů z ní. Není zaručena návratnost původně investované částky. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích. Očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. Případné zdanění závisí na osobních poměrech investora a může se měnit.

Podrobné informace o pravidlech poskytování investičních služeb bankou včetně základního popisu dodržování regulatorních pravidel a principy ochrany zákazníků investičního bankovnictví naleznete zde. Základní informace o rizicích souvisejících s investičními službami naleznete zde. Základní informace o pobídkách jako možném střetu zájmů naleznete zde. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na své příslušné kontaktní místo v UniCredit Bank.

RYTMUS - vyberte si to nejlepší z naší nabídky dle svých potřeb

Program RYTMUS umožňuje pravidelné investování do vámi zvoleného fondu v rámci široké nabídky společnosti Amundi – od fondů konzervativních až po ty dynamické, ale s výjimkou těch, které vyplácejí dividendu. Dlouhodobé pravidelné investování s programem RYTMUS umožňuje využít přirozeného vývoje finančních trhů ve svůj prospěch. Nečekáte na ten nejvhodnější okamžik, ale dlouhodobě investujete pravidelně a disciplinovaně, a to bez ohledu na to, zda trhy právě rostou, či klesají. Minimalizujete tak riziko spojené s nesprávným načasováním nákupu a výrazně omezujete i kolísání hodnoty své investice.

Navíc čas pracuje pro vás a i malá měsíčně investovaná částka, která nezatíží váš rodinný rozpočet, může ve střednědobém až dlouhodobém horizontu přinést zajímavou sumu. S využitím znalostí zkušených expertů ze společnosti Amundi tak máte možnost zvyšovat hodnotu vlastních finančních prostředků v průběhu let. Ušetřený čas můžete věnovat třeba rodině a aktivitám, které máte skutečně rádi. Pravidelné investování nastavíte dle svých potřeb či preferencí a poté již nemusíte řešit, do čeho investovat.

 

Hlavní parametry:

 • pravidelné investování malých částek do budoucnosti, a to již od 500 Kč / 25 EUR / 25 USD měsíčně
 • pravidelnou investici můžete vybírat z široké nabídky podílových a investičních fondů různého regionálního či odvětvového zaměření a strategií s výjimkou tříd vyplácejících dividendu
 • sami si volíte investiční horizont v rozmezí od 3 do 40 let a vstupní poplatek jednorázově, či periodicky
 • možnost získání atraktivního výnosu
 • investované prostředky máte kdykoliv k dispozici, investování můžete přerušit, vybrat sumu, kterou právě potřebujete, nebo investici znovu obnovit – to vše zcela bez poplatku
 • pravidelné investování máte možnost kdykoliv změnit, a to například výši pravidelné investice nebo den, ve kterém chcete pravidelně investovat

 

Užitečné dokumenty
Společnost Amundi

S pravidelnou investicí máte možnost si pohodlně zvýšit hodnotu vlastních finančních prostředků a zajistit si tak bohatší budoucnost dle svých konkrétních potřeb. O fondy, do kterých investujete, se stará tým expertů ze společnosti Amundi Asset Management, největšího správce aktiv v Evropě s objemem spravovaného majetku převyšujícím 1,6 bilionu EUR. Zároveň se společnost Amundi řadí mezi top 10 správců z celého světa. Nechte na nich, aby změnili vaši budoucnost k lepšímu, a neřešte více, do čeho investovat. Věnujte svůj čas jednoduše tomu, co je vám skutečně blízké, s vědomím, že je o vaše prostředky ve fondech dobře postaráno.

Investiční akademie

Chcete se dozvědět více o investování? Máme pro vás informace, které zodpoví vaše otázky a poradí, proč investovat a jak začít. Více informací ZDE.


 • Investování do investičních nástrojů obsahuje riziko kolísání aktuální hodnoty investované částky a výnosů z ní. Není zaručena návratnost původně investované částky. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích. Očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti. Případné zdanění závisí na osobních poměrech investora a může se měnit.
 • Podrobné informace o pravidlech poskytování investičních služeb bankou včetně základního popisu dodržování regulatorních pravidel a principy ochrany zákazníků investičního bankovnictví naleznete v dokumentu Investiční služby v UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. Základní informace o rizicích souvisejících s investičními službami naleznete v dokumentu Investiční služby v UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. Základní informace o pobídkách jako možném střetu zájmů naleznete v dokumentu Politika střetu zájmů. Archiv těchto informací naleznete v MiFID – Archiv dokumentů. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na své příslušné kontaktní místo v UniCredit Bank.
Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo