Cenné papíry

Vlastní dluhopisy UniCredit Bank

Pokud hledáte konzervativní formu zhodnocení svých financí, můžete využít investici do dluhopisů vydávaných UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. Díky široké nabídce splatností si můžete zvolit pro Vás nejvhodnější produkt. Naše nabídka zahrnuje dluhopisy v českých korunách, amerických dolarech a eurech. Pokud si vyberete některý z dluhopisů vydaných UniCredit Bank a dodržíte datum splatnosti, dopředu víte, jaký výnos Vám tato investice přinese. V případě nutnosti můžete dluhopis prodat za aktuální cenu dle kurzovního lístku.

 

Hlavní parametry:

  • bezpečí Vašich finančních prostředků
  • peníze k dispozici obvykle do 5 dní
  • předem známý výnos při dodržení splatnosti

Upozornění

Obchodování na kapitálových trzích

Rádi byste obchodovali s akciemi nebo jinými burzovně obchodovanými instrumenty? Naše banka je pro Vás schopna zprostředkovat obchodování na Burze cenných papírů Praha a hlavních světových akciových trzích a se všemi instrumenty, které se na těchto burzách obchodují. Získáte tak přístup k velmi široké škále zajímavých investičních instrumentů.
Obchodování na burzách můžete provádět podáváním pokynů na pobočkách UniCredit Bank nebo telefonicky přes specializované oddělení na centrále UniCredit Bank.

 

Hlavní parametry:

  • přístup k cenným papírům obchodovaným na hlavních světových burzách
  • možnost podávat pokyny z pohodlí domova
  • likvidita do 3 pracovních dní

Upozornění

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo