Bezkonkurenční nabídka pouze pro vás!

  • Získejte špičkový balíček U konto s bonusem 1 000 Kč.
  • Stačí si posílat výplatu k nám.

Jako zaměstnanec našeho významného obchodního partnera můžete získat špičkový balíček U konto s bonusem 1 000 Kč za posílání výplaty k nám.

 

Navíc pokud si založíte účet do 30.11.2020 budeme vám celý rok vracet 1 % ze všech plateb kartou.

 

  • Dále můžete využít mimořádnou nabídku a získat naši U hypotéku s atraktivní úrokovou sazbou již od 1,59 % p.a. Jen pro vás navíc nabízíme snížení ještě o další 0,2 % p.a. z výsledné úrokové sazby a bez poplatku za poskytnutí úvěru ve výši 2 900 Kč. Slevu na úrokové sazbě nelze kombinovat s ostatními marketingovými slevami. Máte již hypotéku? Nabízíme možnost zafixování výhodné sazby až 2 roky před koncem vaší fixace.
     
  • Mimo uvedené produkty máme pro vás připravenou širokou nabídku zajímavých produktů např. ALLIANZ ŽIVOT se slevou 10 % bez dodatečných podmínek, více informací naleznete ZDE a cestovní pojištění Travel Basic k platební kartě na 24 měsíců ZDARMA.
     
  • UniCredit Leasing – akční nabídka financování aut (aktuální model a značku najdete ve svém letáku). Pro více informací navštivte jakoukoliv pobočku UniCredit Leasing nebo web www.unicreditleasing.cz.

  • Za každou nově aktivovanou kartu VISA v období od srpna 2020 do února 2021 darujeme 1 Kč vybraným dobročinným organizacím. A společně tak podpoříme 3 organizace až do výše 300 000 Kč. Více na našem webu www.zalezinamnatom.cz

 


Tip

NÁŠ TIP: Získejte PRESTO Půjčku Převedení úvěrů, PRESTO Půjčku na cokoli nebo PRESTO Půjčku na bydlení  s úrokovou sazbou jen 3,89 % p.a. a také bez poplatku za poskytnutí úvěru.


Kompletní nabídku standardních produktů, které vám můžeme na kterékoli pobočce v ČR nabídnout a rovněž zvýhodnit, naleznete na stránkách www.unicreditbank.cz.

 

Stačí se prokázat naší nabídkou z vašeho intranetu v tištěné nebo elektronické podobě na kterékoli pobočce UniCredit Bank v ČR a výhody jsou vaše.

 

Takovou nabídku běžný klient banky nezíská.

 

UniCredit Logo