Bezkonkurenční nabídka pouze pro vás!

  • Získejte špičkový balíček U konto s bonusem 1 000 Kč.
  • Stačí si posílat výplatu k nám.

Jako zaměstnanec našeho významného obchodního partnera můžete získat špičkový balíček U konto s bonusem 1 000 Kč za posílání výplaty k nám.

 

Doporučte náš účet U konto svým přátelům a blízkým a získejte za každé úspěšné doporučení 500 Kč na svůj účet. 

Kampaň Doporuč a získej probíhá v období od 19. 10. 2020 do 31. 3. 2021. Banka si vyhrazuje právo kampaň změnit, prodloužit nebo ji předčasně ukončit. Detailní podmínky kampaně nebo informace o jakékoliv změně jsou zveřejněny na stránkách https://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni/mgm.html.

 

Toto sdělení slouží pouze pro informační účely a není návrhem na uzavření smlouvy.

 

  • Dále můžete využít mimořádnou nabídku a získat naši U hypotéku s atraktivní úrokovou sazbou již od 1,79 % p.a. Jen pro vás navíc nabízíme snížení ještě o další 0,2 % p.a. z výsledné úrokové sazby a bez poplatku za poskytnutí úvěru ve výši 2 900 Kč. Slevu na úrokové sazbě nelze kombinovat s ostatními marketingovými slevami. Máte již hypotéku? Nabízíme možnost zafixování výhodné sazby až 2 roky před koncem vaší fixace.
     
  • Mimo uvedené produkty máme pro vás připravenou širokou nabídku zajímavých produktů např. ALLIANZ ŽIVOT se slevou 10 % bez dodatečných podmínek, více informací naleznete ZDE a cestovní pojištění Travel Basic k platební kartě na 24 měsíců ZDARMA.
     
  • UniCredit Leasing – akční nabídka financování aut (aktuální model a značku najdete ve svém letáku). Pro více informací navštivte jakoukoliv pobočku UniCredit Leasing nebo web www.unicreditleasing.cz.

  • Za každou nově aktivovanou kartu VISA v období od srpna 2020 do února 2021 darujeme 1 Kč vybraným dobročinným organizacím. A společně tak podpoříme 3 organizace až do výše 300 000 Kč. Více na našem webu www.zalezinamnatom.cz

 


Tip

NÁŠ TIP: Získejte PRESTO Půjčku Převedení úvěrů, PRESTO Půjčku na cokoli nebo PRESTO Půjčku na bydlení  s úrokovou sazbou jen 3,89 % p.a. a také bez poplatku za poskytnutí úvěru.


Kompletní nabídku standardních produktů, které vám můžeme na kterékoli pobočce v ČR nabídnout a rovněž zvýhodnit, naleznete na stránkách www.unicreditbank.cz.

 

Stačí se prokázat naší nabídkou z vašeho intranetu v tištěné nebo elektronické podobě na kterékoli pobočce UniCredit Bank v ČR a výhody jsou vaše.

 

Takovou nabídku běžný klient banky nezíská.


Seznamte se s kompletní nabídkou UniCredit Bank.  

Reprezentativní příklad pro PRESTO Půjčku - Převedení úvěrů, Půjčka na cokoli, Půjčka na bydlení Chci si půjčit 250 000 Kč • Celková výše úvěru 251 500 Kč zahrnuje poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1 500 Kč • Doba trvání úvěru 96 měsíců (při nesplnění podmínek řádného splácení) • Úroková sazba 10,78 % p. a. • Výše měsíční splátky 3 921 Kč • Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 11,50 % (při nesplnění podmínek řádného splácení) • Celková splatná částka 379 041 Kč.

Úroková sazba za řádné splácení jen 3,89 % p. a.

Při řádném splácení bude odměna realizována formou předčasné splátky bankou s tím, že doba splácení bude jen 72 měsíců, úroková sazba 3,89 % p. a., RPSN 4,52 % a celková částka splatná spotřebitelem 282 312 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny najdete v úvěrové smlouvě.
Odměna za řádné splácení půjčky se vztahuje jen na PRESTO Půjčku – Převedení úvěrů, PRESTO Půjčku na cokoliv a PRESTO Půjčku na bydlení s dobou splatnosti 76, 84, 96 nebo 120 měsíců (předčasná splátka bankou po 60, 66, 72 nebo 84 měsících), při řádném splácení klientem a neuskutečnění úplného předčasného splacení půjčky a doložení účelu u PRESTO Půjčky na bydlení.

Reprezentativní příklad pro U hypotéku: Celková výše úvěru 2 000 000 Kč. Doba trvání úvěru 300 měsíců. Úroková sazba 2,19 % p. a., pevná úroková sazba na 5 let. Výše měsíční splátky 8 664. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 2,23%. Do RPSN jsou započítány jednorázové náklady na vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 4 000 Kč a ověření podpisu 30 Kč. Celková splatná částka 2 604 533,92 Kč.

Informace k úrokové sazbě U hypotéky – Úroková sazba 1,79 % je platná pro fixaci na 3 roky, při sjednání pojištění schopnosti splácet a při poskytnutí úvěru ve výši maximálně 80 % hodnoty poskytnutého zajištění. Slevu na úrokové sazbě nelze kombinovat s ostatními marketingovými slevami.

Odměna k U kontu – Částka ve výši 1 000 Kč bude vyplacena v případě udělení marketingového souhlasu do 60 dnů od připsání první výplaty na nově otevřený účet v UniCredit Bank. Podmínkou je výplata připsaná na účet v UniCredit Bank do 4 měsíců od uzavření smlouvy na U konto, resp. účet vedený u UniCredit Bank, počítáno včetně měsíce, ve kterém byl účet otevřen.

Detailní podmínky Kampaně Odměna k U kontu nebo informace o jakékoliv změně jsou zveřejněny zde: Odměna 1 000 Kč k U kontu za posílání výplaty (PDF, 46 kB).

Odměna se vztahuje na produkty U konto, U konto pro mladé, U konto TANDEM, U konto PREMIUM.

Informace k výběrům hotovosti z bankomatů – Banka transakce nezpoplatňuje, avšak provozovatelé bankomatů mohou účtovat své vlastní poplatky. Klient je o účtování poplatku informován na obrazovce bankomatu a má možnost transakci odmítnout.

Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy, a nelze z ní proto dovozovat povinnost banky uskutečnit jakékoliv transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci banky a na podepsání příslušné smluvní dokumentace. Při samotném sjednání úvěru budeme posuzovat vaši schopnost splácet a nabídneme vám takovou výši úvěru, která rozumně zatíží váš rodinný rozpočet.

Banka si vyhrazuje právo nabídku kdykoliv odvolat. O aktuální nabídce se lze informovat v kterémkoliv obchodním místě UniCredit Bank.

UniCredit Logo