Sáhněte po úspěchu

hned teď.

 

Více informací


Založte si U konto online a jako odměnu získáte voucher na cokoliv z nové jarní kolekce Nike v hodnotě 5 000 Kč. Dopřejte si jen to nejlepší, ať jsou to kultovní boty Air Max nebo Air Jordan.

U konto running edition

Nike air
Nike air
Nike air

Jak získat Nike voucher na 5 000 Kč

Stačí tři jednoduché kroky.
  

  1. Založte si U konto jednoduše online.
  2. Na nové U konto si začněte posílat výplatu v minimální výši 30 000 Kč měsíčně.
  3. Po první výplatě obdržíte e-mailem voucher, který vyměníte v e-shopu nebo na prodejně za vámi vybraný produkt – sami si zvolíte svůj styl.

Nike Prague

Partnerem je Nike Prague – největší kamenná prodejna Nike ve střední Evropě provozjící i e-shop.

Podmínky kampaně (PDF)

Nike Prague


Proč mít U konto?

S naším U kontem se vás žádné bankovní poplatky netýkají a vybíráte zdarma také ze všech bankomatů jiných bank, a to doma i v zahraničí. 

 

Platební karta

Platební karta

Platební karta VISA s možností napojení jak na korunový tak i cizoměnový účet pro používání bez omezení. Apple Pay a Google Pay jsou samozřejmostí.  

Výběry z bankomatu

Výběry z bankomatu

Výběry hotovosti ze všech bankomatů po celém světě zdarma. Možnost vkladu hotovosti přes vkladové bankomaty UniCredit Bank, bezplatná změna PIN či aktivace nové platební karty. Banka transakce nezpoplatňuje, avšak provozovatelé bankomatů mohou účtovat své vlastní poplatky. O účtování poplatku jste informováni na obrazovce bankomatu a máte možnost transakci odmítnout.

U-šetřete

U-šetřete

Během celého roku slevy a odměny za nákupy u více než 150 obchodníků po celé ČR. Bez kupónů nebo věrnostních karet, přímo na vaší platební kartě UniCredit Bank. 

Online Banking

Online Banking

Internetové bankovnictví s bezpečnostním klíčem v mobilu. Přehled o historii účtu, platebních kartách  i cenných papírech na jednom místě. Přihlašování a potvrzování transakcí snadno a rychle navíc s možností určit libovolný počet uživatelů s různými úrovněmi oprávnění.

Smart Banking

Smart Banking

Pohodlná  a bezpečná mobilní aplikace s možností ovládání otiskem prstu nebo s pomocí Face ID. Díky funci Fast Check možnost okamžitého zjištění zůstatku. Součástní aplikace je i Smart klíč pro jednoduché a bezpečné ovládání Online Bankingu.

Rezerva na účtu

Rezerva na účtu

Kontokorent vám buduje pozitivní úvěrovou historii a tím můžete získat snazší přístup k úvěrům s lepšími podmínkami v budoucnu. Nechte si zasílat výplatu k nám a můžete získat rezervu až 150 000 Kč.  

 

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo