Běžný účet s odměnou.

 

 

Více informací


Založte si jedinečný běžný účet U konto online a získejte až 5 000 Kč na vaše nákupy na mall.cz. Pořiďte si to, po čem už dlouho toužíte.

U konto online


Jak získáte až 5 000 Kč na nákupy?

Stačí celkem jen 2 jednoduché kroky:

  1. Založte si běžný účet U konto jednoduše online z pohodlí domova.
  2. Začnetě si posílat na svůj nový účet výplatu. 

Udělejte si radost
 

U konto onlineJe  to snadné!

Po připsání první mzdy na vaše nové U konto vám automaticky zašleme na váš e-mail dárkové vouchery určené na nákup čehokoliv na mall.cz. Pro lepší nakupování bude každý voucher v hodnotě 1 000 Kč.

Počet voucherů záleží na výši vaší mzdy:

  • Mzda 10 000 Kč – 19 999 Kč: 1 voucher
  • Mzda 20 000 Kč – 29 999 Kč: 2 vouchery
  • Mzda 30 000 Kč – 39 999 Kč: 3 vouchery
  • Mzda 40 000 Kč – 49 999 Kč: 4 vouchery
  • Mzda 50 000 Kč a více: 5 voucherů

Podmínky kampaně (PDF)

 

 

Visa
MALL.cz

Proč mít U konto?

S naším U kontem se vás žádné bankovní poplatky netýkají a vybíráte zdarma také ze všech bankomatů jiných bank, a to doma i v zahraničí. 

 

Platební karta

Platební karta

Platební karta VISA s možností napojení jak na korunový tak i cizoměnový účet pro používání bez omezení. Apple Pay a Google Pay jsou samozřejmostí.  

Výběry z bankomatu

Výběry z bankomatu

Výběry hotovosti ze všech bankomatů po celém světě zdarma. Možnost vkladu hotovosti přes vkladové bankomaty UniCredit Bank, bezplatná změna PIN či aktivace nové platební karty. Banka transakce nezpoplatňuje, avšak provozovatelé bankomatů mohou účtovat své vlastní poplatky. O účtování poplatku jste informováni na obrazovce bankomatu a máte možnost transakci odmítnout.

U-šetřete

U-šetřete

Během celého roku slevy a odměny za nákupy u více než 150 obchodníků po celé ČR. Bez kupónů nebo věrnostních karet, přímo na vaší platební kartě UniCredit Bank. 

Online Banking

Online Banking

Internetové bankovnictví s bezpečnostním klíčem v mobilu. Přehled o historii účtu, platebních kartách  i cenných papírech na jednom místě. Přihlašování a potvrzování transakcí snadno a rychle navíc s možností určit libovolný počet uživatelů s různými úrovněmi oprávnění.

Smart Banking

Smart Banking

Pohodlná  a bezpečná mobilní aplikace s možností ovládání otiskem prstu nebo s pomocí Face ID. Díky funci Fast Check možnost okamžitého zjištění zůstatku. Součástní aplikace je i Smart klíč pro jednoduché a bezpečné ovládání Online Bankingu.

Rezerva na účtu

Rezerva na účtu

Kontokorent vám buduje pozitivní úvěrovou historii a tím můžete získat snazší přístup k úvěrům s lepšími podmínkami v budoucnu. Nechte si zasílat výplatu k nám a můžete získat rezervu až 150 000 Kč.  

 

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo