Jsme tu pro vás

Vážení klienti,

 

jsme tu pro vás a pro všechno, na čem záleží. Naší nejvyšší prioritou je ochrana zdraví a bezpečnost vás i našich zaměstnanců.

 

OTEVÍRACÍ DOBA POBOČEK

Vzhledem k pozitivnímu vývoji pandemie v Česku vstupujeme do další fáze “zpět k normálnímu stavu”. To vše v přísném souladu se všemi doposud zavedenými bezpečnostními pravidly.
 

Od 25.5.2020 jsme vám k dispozici na pobočkách v obvyklou otevírací dobu. Seznam našich poboček s aktuálními informacemi naleznete ZDE.
 

Rádi bychom vás požádali, abyste i nadále přistupovali na pobočku v rouškách a to jednotlivě dle pokynu personálu. Při vstupu vám bude vždy změřena teplota.
 

Zároveň prosím dodržujte bezpečnou vzdálenost mezi vámi a zaměstnanci pobočky a mezi ostatními klienty. Toto opatření je platné jak uvnitř pobočky, tak i venku při vstupu do budovy. Chráníte tak sebe i své okolí. Naše stávající zásady a postupy jsou v souladu s nařízením Bezpečnostní rady státu a pravidly skupiny UniCredit.

 

 BANKA Z DOMOVA

Běžné bankovní operace můžete jednoduše a rychle provádět z pohodlí domova prostřednictvím digitálních kanálů UniCredit Bank, tedy Online Bankingu a mobilního Smart Bankingu. Doporučujeme také používat naše mobilní mobilní platby Apple PayGoogle Pay, abyste minimalizovali manipulaci s hotovostí.

Více informací naleznete ZDE.

V případě, že potřebujete poradenské služby svého bankéře, domluvte se s ním telefonicky nebo se můžete obrátit na zákaznický servis na čísle 800 14 00 14, který je k dispozici od pondělí do neděle od 7:00 do 22:00.

 

 SPECIÁLNÍ PODPORA PRO VÁS

  • Připravili jsme pro vás možnost odkladu splátek úvěrů, hypoték a zvýhodněný úvěr se zárukou ČMZRB (program COVID II). Detailní informace naleznete ZDE.
  • Pokud investujete, přečtěte si komentář k situaci na investičních trzích. Čtěte ZDE.

 

Situaci nadále aktivně monitorujeme a snažíme se jednat vždy v nejlepším zájmu jak našich zaměstnanců, tak i vás našich klientů.

 

Informace na této stránce jsou průběžně aktualizovány. Poslední aktualizace proběhla dne 7.5.2020.

 

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo