Když my spolupracujeme, výhody máte vy.

Využijte bezkonkurenční nabídku, kterou máme připravenou pouze pro vás!

Získali jste od svého zaměstnavatele voucher na předschválenou PRESTO Půjčku s mimořádně výhodnou úrokovou sazbou 4,9% p. a. 

Kontaktujte naši bezplatnou Infolinku 800 100 626 nebo klikněte na tlačítko "Mám zájem" a zanechte nám svůj kontakt. Budeme Vás kontaktovat zpět a potvrdíme schůzku na vámi vybrané pobočce.

 

Mám zájem

 

Soutěžte s námi o atraktivní ceny!

Zodpovězte správně 3 jednoduché soutěžní otázky a vyhrajte atraktivní ceny!

1

Mobilní telefon HUAWEI P9 Lite + fotbalový míč UEFA

Telefon Huawei P9 lite

2

Mobilní telefon HUAWEI P9 Lite

3

Bunda UEFA Champions League

4

Fotbalový míč UEFA

Výhody předschválené PRESTO Půjčky:

  • neúčelová půjčka na cokoliv - můžete ji využít naprosto dle svých vlastních potřeb a čerpání proběhne přímo na váš účet
  • bez vstupních poplatků - za sjednání, správu a vedení úvěru
  • bezkonkurenční úroková sazba 4,9 % p.a. vč. pojištění schopnosti splácet úvěr
  • bez dokladování příjmu
  • atraktivní výše úvěru a doba splatnosti úvěru až 84 měsíců ( požádat můžete i o menší částku)

 


TIP

Splácíte již jeden nebo více úvěrů? Převeďte si je k nám a ušetřete.

 

V případě, že dojde k ukončení pracovního poměru, úrokovou sazbu navýšíme o 4 % p. a. Jako banka se řídíme principem odpovědného financování, což znamená správné posouzení úvěruschopnosti žadatele a vhodnosti nabízeného produktu. Tato nabídka je pouze indikativní a není návrhem na uzavření smlouvy. Při samotném sjednání úvěru budeme posuzovat vaši schopnost splácet a nabídneme vám takovou výši úvěru, která rozumně zatíží váš rodinný rozpočet. Případné uzavření smlouvy je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci banky včetně dotazu do úvěrových registrů a podepsání příslušné smluvní dokumentace.

Reprezentativní příklad:
Chci si půjčit 100 000 Kč. Celková výše úvěru 112 000 Kč zahrnuje poplatek za pojištění ve výši 12 000 Kč. Doba trvání úvěru 60 měsíců. Úroková sazba 4,9 % p. a. Výše měsíční splátky 2 109 Kč. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 10,1 % p. a. Celková splatná částka 126 735 Kč. Úroková sazba je platná v případě sjednání pojištění schopnosti splácet.

Výše odměny za řádné splacení může činit až 150 000 Kč, což odpovídá půjčce ve výši 600 000 Kč při splatnosti 84 nebo 96 měsíců. Odměna za řádné splacení půjčky se vztahuje jen na sloučení stávajících závazků do jedné výhodné PRESTO Půjčky (PRESTO Půjčka – Sloučení úvěrů) s dobou splatnosti 60, 72, 84 nebo 96 měsíců, při neuskutečnění předčasného splacení celé nebo části půjčky.

Mobile Phones
Smart Banking

- jednoduchý a pohodlný způsob ovládání účtu

- nejrychlejší přihlášení pomocí Vašeho otisku prstu

- zdarma ve všech kontech a výrazně šetří poplatky za transakce

nebo nebo
Spinning wheel animation

Loading