Speciální zvýhodněné podmínky pro získání hypotéky na developerský projekt

Partnerství přináší prosperitu a záruky. Unicredit Bank Czech&Slovakia Republik, a.s. pobočka zahraniční banky Vám jako finanční partner developerských projektů nabízí speciální zvýhodněné podmínky při koupi vysněného bydlení. Ve spolupráci s vybranými stavebními společnostmi Vám nabízíme hypoúvěr na koupi bytu nebo domu ve výstavbě. Se širokou nabídkou nemovitostí, postavených našimi partnery a se zvýhodněnými sazbami, si nové bydlení vyberete snadno v lokalitě, v jaké toužíte bydlet.

Rezidence u 3 Kaprů

Developerské projekty

 

Kaprova ul., Praha 1

www.threecarp.cz

 • počet bytů v projektu: 22
 • ukončení  výstavby: 08/2017
 • název developera: BM develop

POPIS PROJEKTU:

projekt Rezidence U Tří kaprů se nachází v samotném srdci Prahy v ulicích Kaprova a Valentinská, nedaleko Staroměstského náměstí. Lokalita nabízí jedinečné prostředí architektonických skvostů Starého Města i bohaté vyžití  moderního evropského velkoměsta v podobě nákupních bulvárů, prvotřídní gastronomie a řady kulturních představení.

BD Karolina Plazza

Developerské projekty

 

Sokolovská - Šaldova

www.ms-invest.cz

 • počet bytů v projektu: 150
 • ukončení  výstavby: 3Q/2018
 • název developera: Moravská Stavební - Invest,a.s.

POPIS PROJEKTU:

V projektu Karolína Plazza poblíž rohu ulic Sokolovská a Šaldova budou vystavěny celkem tři domy, ve kterých vznikne 150 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk s terasami na střeše. Užitná plocha bytů je v rozmezí 27–120 m² s možností propojení sousedních bytových jednotek. Většina bytů má navíc balkon nebo terasu. V prvním podlaží domů bude průchozí pasáž s obchodními prostory, druhé podlaží bude sloužit kancelářím a od třetího podlaží pak půjde o rezidenční bydlení.  

Rezidence Vokáčova

Vokáčova – Praha 4

 

Vokáčova – Praha 4

www.vokacova.cz

 • počet bytů v projektu: 38
 • ukončení  výstavby: 3Q/2016
 • název developera: Borgo,a.s.

POPIS PROJEKTU:

Bytový dům Vokáčova je moderní stavbou na Praze 4 nedaleko stanic metra „C“ Pankrác a Budějovická, nachází se na nároží ulic Vokáčova a Přímětická. Precizní architektonické řešení s důrazem na komfortní bydlení splňuje veškeré požadavky moderního domova.

Vitality Rezidence

Vokáčova – Praha 4

 

Praha 5

www.satpo.cz

 • počet bytů v projektu: 50
 • ukončení  výstavby: 2Q/2018
 • název developera: Satpo,a.s.

POPIS PROJEKTU:

Milujete své soukromí a svou nezávislost? Pak vám Vitality Rezidence nabízí mnohem více, protože získáte více času na to, co vás skutečně baví. Následujte své vášně bez povinnosti zachování a údržby rodinného domu či péče o příliš velké zahrady, dlouhých jízd za nákupy či k lékaři. Vitality Rezidence svou polohou, exkluzivním uspořádáním a nabízenými službami představuje moderní a aktivní životní styl.  Pod jednou střechou budete mít k dispozici široký výběr poskytovaných služeb, zůstanete nezávislí do takové míry, jak je libo...

Rezidence Waltrovka I+II

Vokáčova – Praha 4

 

Praha 5

www.waltrovka.cz

 • počet bytů v projektu: 257
 • ukončení  výstavby: 4Q/2016
 • název developera: Penta, a.s.

POPIS PROJEKTU:

Cílem projektu je revitalizovat rozlehlé území v pražských Jinonicích v místech bývalé továrny Walter Motors. Postupně zde vzniká více než 650 bytů v pěti až sedmi podlažních budovách a 50 rodinných řadových domů. Dále pak nové administrativní budovy, obchody a rozsáhlý park o rozloze cca 2ha. Hlavní ambicí je vytvořit novou moderní čtvrť a nabídnout veškerý komfort a služby jejím obyvatelům. To vše přímo na metru B. První etapa rezidenční části bude dokončena na konci roku 2016.

Rezidence La Crone

Vokáčova – Praha 4

 

Skokanská – Praha 6

www.lacrone.cz

 • počet bytů v projektu: 76 v 11 domech
 • ukončení  výstavby: 2017
 • název developera: BM Develop

POPIS PROJEKTU:

Uzavřený rezidenční areál bude přístupný jen vám, kteří v něm budete doma. Samozřejmostí je recepce, která se postará o poštu i vzkazy rezidentů, a reprezentativní lobby pro přijímání návštěv i setkávání rezidentů.  Doprava bude kompletně svedena do podzemí, kde kromě nadstandardně širokých parkovacích míst naleznete i prostorné sklepy a v celém areálu vás tak nebudou rušit projíždějící automobily.

Rezidence Lysolaje

Vokáčova – Praha 4

 

Lysolajské ůdolí – Praha 6

www.apvinvest.cz

 • počet bytů v projektu: 10
 • ukončení  výstavby: 1Q/2016
 • název developera: APV Invest

POPIS PROJEKTU:

Dům je postaven z kvalitní červené cihly s výborným zateplením a krásnou sedlovou střechou. Dřevěná eurookna doplňují okenice. Fasáda domu je v uliční části tvořena z přírodní opuky. O ohřev teplé vody a topení se bude starat výkonné tepelné čerpadlo. Tím se stává tento dům velmi úsporným a ekologickým. (Energetická třída B) V přízemí se budou nachází samostatné garáže.  V domě pro Vaše pohodlí je krásný prostorný výtah.

Nové Chabry

Vokáčova – Praha 4

 

K Beranovu –Praha 8

www.novechabry.cz

 • počet bytů v projektu: 35
 • ukončení  výstavby: 3Q/2017
 • název developera: Star Group

POPIS PROJEKTU:

Je možné bydlet pohodlně a moderně, ale za rozumnou cenu? Samozřejmě! Nízkopodlažní viladomy jsou navrženy tak, aby nabízely komfortní, promyšlené a velmi příjemné bydlení s důrazem na individuální potřeby uživatelů. Najdete tu byty všech velikostí od 1+kk po 4+kk a všechny vás potěší dostatkem úložných prostor, parkovacích stání v suterénu a nízkou energetickou náročností. Jistě oceníte I spoustu drobných radostí, jako například myčku pro kola, zablácené tlapky pejsků a kyblíky z pískovišť. A protože víme, jak oblíbené je trávit čas venku, vyprojektovali naši architekti také byty s prostornými balkony, zahradami a terasami, kde se budete cítit jako v rodinném domě.

Rezidence Sky BarandovII

Vokáčova – Praha 4

 

Devonská – Praha 5

www.skybarandov.cz

 • počet bytů v projektu: 59
 • ukončení  výstavby: 1Q/2018
 • název developera: Sky barandov

POPIS PROJEKTU:

SKY Barrandov je novým bytovým projektem na Praze 5 a jeho výstavba je realizovaná ve dvou etapách. Celkem bude v projektu Sky Barrandov 109 bytových jednotek v mimořádně energeticky úsporném provedení a ve vysokém standardu. Rezidence Sky Barrandov nabídne kategorie bytů od 2+kk o velikosti 48 m2 až po velkorysé 5+kk s plochou až 126 m2. V suterénu nechybí sklepy a garážová stání. Celý projekt je navržen jako uzavřený areál s velkým důrazem na bezpečnost. Většina bytů poskytuje úchvatné panoramatické výhledy na Prahu.

Dock – River Watch I+II etapa

Vokáčova – Praha 4

 

Libenské Doky – Praha 8

www.docks.cz

 • počet bytů v projektu: 61 (I. etapa) 72 (II. etapa)
 • název developera: Crestyl Real Estate, s.r.o.

POPIS PROJEKTU:

V rámci projektu Dock B byla v červnu zkolaudována první etapa River Watch I, do které se již stěhují nájemníci. Druhou etapu River Watch II tvoří tři právě vznikající nízkopodlažní bytové domy s celkem 72byty, které jsou dostupné v dispozicích od 1+kk až po luxusní penthousy. Jednotlivé etapy projektu DOCK získávají mnohá ocenění v prestižních soutěžích jako jsou například Best of reality..  nebo CIJ Awards.

Panorama Hlubočepy

Vokáčova – Praha 4

 

Slivenecká

www.panoramahlubocepy.cz

 • počet bytů v projektu: 31
 • ukončení  výstavby: 4Q/2017
 • název developera: Ledexus,s.r.o

POPIS PROJEKTU:

Jedinečná lokalita projektu, která disponuje kompletní občanskou vybaveností, se nachází na rozhraní Hlubočep a Barrandova. Hlubočepy se díky své dostupnosti stávají vyhledávanou rezidenční lokalitou. Staré Hlubočepy nabízejí klid a bezprostřední blízkost zelených ploch i lesů chráněného přírodního parku Prokopské údolí, které přímo zve k procházkám a poskytuje nespočet dalších volnočasových a sportovních aktivit. Výhodou projektu Panorama Hlubočepy je dostupnost centra metropole a skvělé napojení na vnitřní i vnější městský okruh.

Bažantice

Vokáčova – Praha 4

 

Hostivice

 • počet bytů v projektu: 130
 • ukončení  výstavby: 4Q/2018
 • název developeraDoma, a.s.

POPIS PROJEKTU:

Řešené území je v těsném kontaktu s chráněným územím Hostovických rybníků, tudíž navrhovaná zástavba respektuje přechod mezi přírodou a urbanizovaným městem. Tuto skutečnost návrh odráží jak v urbanistické koncepci rozvolněné zástavby, umístěním těžiště území –naměstí mezi bytovou zástavbu a nástup do chráněné lokality rybníků, ve hmotách jednotlivých domů velikosti viladomů s třetím podlažím tzv. Kukaně na zelených terasách, tak i v detailu - použití přírodních materiálů (kámen, dřevo) na fasádách domů.

Projekty - Trigema, KLR Plzeň

Vokáčova – Praha 4

www.klr-byty.cz

Devonská – Praha 5

 • počet bytů v projektu: 82
 • ukončení  výstavby: 3Q/2018
 • název developera: Trigema,a.s.

POPIS PROJEKTU:

Bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň je zasazen do ulice Kollárova, v blízkosti centra. Ještě blíže je situováno největší plzeňské nákupní a zábavní centrum, Plzeň Plaza. Přímo prémiové umístění projektu je jednou z největších výhod prvního mimopražského projektu Trigema Chytré bydlení. Díky promyšlenému konceptu Trigema Chytré bydlení nabízí celou řadu výhod, které ocení ti, kteří zde hledají spokojené bydlení. V domě s decentní světlou fasádou a šedými elegatními detaily je kladen důraz na energetickou náročnost a další znaky, které s sebou Chytré bydlení přináší – trojskla, kombinovaný stěnový systém a především komplexně navržené bytové dispozice.

New Living Center

Vokáčova – Praha 4New Living Center – Praha, NLC s.r.o., je centrum bydlení a designu svého druhu. Je místem nejen pro architekty, designéry a developery,     ale především pro každého, kdo miluje design a ocení profesionální služby, kvalitní materiály a výjimečnost jednotlivých showroomů.

Na ploše  více než 7.000 m² najdete v 5 patrech více než 22 samostatných showroomů designových značek. Nabídkou je komplexní řešení pro architekty i koncové zákazníky a to od počátku stavby až po finální dořešení designu interiéru.

Pro návštěvníky centra je připravena speciální nabídka úrokových sazeb.

www.newlivingcenter.cz

Jabloňový sad – Moravany u Brna

Vokáčova – Praha 4

 

Devonská – Praha 5

 • počet bytů v projektu: 316
 • ukončení  výstavby: 2018
 • název developera: Embra Apartment s.r.o.

POPIS PROJEKTU:

Bytové domy v rezidence JABLOŇOVÝ SAD jsou situovány v dlouhodobě vyhledávané lokalitě k bydlení v MORAVANECH U BRNA V místě dřívější zahrádkářské kolonie našel investor ideální podmínky pro výstavbu nových bytů a rodinných domů. Svým charakterem výstavba harmonicky naváže na stávající okolní zástavbu a zároveň splní požadavky soudobého komfortního bydlení.

Obytný soubor Premium – Sadová

Vokáčova – Praha 4

 

www.imperastyl.cz

 • počet bytů v projektu: 200
 • název developera: Impera Styl,a.s.
 • ukončení výstavby: 4Q/2018

POPIS PROJEKTU:

Nový obytný soubor v Králově Poli na jižních svazích katastrálního území Sadová, známého spíše jako „Kociánka“, je určen všem, které zajímá kvalita jejich bydlení, ekologie a moderní styl. Jedná se o dopravně snadno dostupnou lokalitu, kde postupně nabízíme k prodeji hrubé stavby rodinných domů (řadové domy, dvojdomky i samostatné vilky), 200 moderních bytových jednotek a v menší míře i pozemky pro individuální výstavbu. PREMIUM bude moderní obytný soubor s jednotným stylem, vyznačujícím se funkcionalistickou jednoduchostí, moderním designem a čistými minimalistickými liniemi.

Rezidence Moser – Karlovy vary

Vokáčova – Praha 4

 

www.rezidencemoser.cz

 • počet bytů v projektu: 109
 • název developera: JTH Building, a.s.

POPIS PROJEKTU:

Základní myšlenkou projektu Rezidence Moser je vytvořit mimořádně kvalitní bydlení - moderní obytný dům  se službami v  jednom komplexu. Jedná se o velice klidnou lokalitu, která poskytne všem zájemcům o moderní bydlení dostatek komfortu. Součástí obytného komplexu o šesti nadzemních podlažích bude privátní bazén, wellness centrum, relaxační koutek a různé druhy saun. K dispozici je připraveno dostatek krytých i venkovních parkovacích stání.  K základnímu vybavení některých z bytů bude náležet  balkon či lodžie. Chybět nebude venkovní dětské hřiště s parkovou úpravou, které zajistí příjemné prostředí zejména v letních měsících. Samozřejmostí uzavřeného rezidenčního areálu bude recepce s 24 hodinovou službou.Kamerovým systémem bude zajištěn celý areál, aby poskytnul majitelům bytů maximální bezpečí. Z  podzemních garáží  se rezidenti pohodlně vyvezou od zaparkovaného vozu až ke dveřím bytu.

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo