U konto online


Podnikejte bez zbytečných poplatků za účet

Co musím udělat, abych měl podnikatelský účet zdarma?

Co všechno s účtem zdarma získám?

 

U konto online


Podnikatelský účet zdarma

Jste živnostník, drobný podnikatel, nebo máte menší firmu s obratem do 10 milionů Kč? Máte sídlo nebo místo podnikání v České republice?

Konečně je tu pro vás naprosto ideální firemní účet od UniCredit Bank.

 

Jako podnikatel určitě chcete zažívat úspěch, i kdyby měl být třeba jenom drobný. UniCredit Bank tomu rozumí a snaží se vám nabídnout pocit úspěchu i při používání výhodných bankovních produktů. Podnikatelský účet od UniCredit Bank oceníte zejména díky množství operací, které můžete provádět zdarma bez jakýchkoliv omezení a dalším službám jako jsou např. výběry ze všech bankomatů všech poskytovatelů po celém světě.

 

Cestování nebude překážkou ani při spravování účtu. Na svůj firemní účet můžete prostřednictvím BusinessNetu přistupovat odkudkoli z celého světa a z jakéhokoli zařízení, a díky aplikaci Smart Banking to zvládnete klidně přímo z mobilního telefonu. Navíc máte možnost nechávat si zasílat informace o pohybech a stavech účtů e-mailem nebo SMS.

 

Podnikatelé jistě ocení možnost správy účtů více společností i soukromých účtů v rámci jednoho přístupu.

 


Co musím udělat, abych měl podnikatelský účet zdarma?

Váš účet nechceme zbytečně zatěžovat. Podnikatelský účet máte od UniCredit Bank skutečně zdarma bez jakýchkoli dalších poplatků. Jediným limitem je maximální měsíční celkový obrat v rámci konta, který je nastaven na hranici 2 500 000 Kč. Pokud obrat překročíte, je účtován poplatek ve výši 50 Kč za každých započatých 50 000 Kč.

 

Co všechno s účtem zdarma získám?

V rámci podnikatelského účtu bez poplatků od UniCredit Bank získáte samotné vedení běžného účtu, neplatíte za žádné elektronicky zadané odchozí a příchozí tuzemské platby až do objemu 2 500 000 Kč/měsíc. Bez poplatků jsou navíc výše zmiňované výběry z bankomatů v ČR a zahraničí, a také vklady hotovosti v bankomatech UniCredit Bank.

Váš podnikatelský účet si můžete zdarma rozšířit až o 2 dodatečné účty v korunách nebo cizí měně.

V neposlední řadě dostanete až 2 debetní karty zdarma (Visa Professional, Visa Advantage / MasterCard Preference, Visa Business / MasterCard Business).