O UniCredit

UniCredit je jednoduchá úspěšná celoevropská komerční banka s plnohodnotným korporátním a investičním bankovnictvím, která přináší svým klientů produkty a služby prostřednictvím své unikátní obchodní sítě v západní, střední a východní Evropě.

Pomocí skutečných řešení, která využívají synergií mezi retailovým, privátním, firemním a investičním bankovnictvím, plníme skutečné potřeby klientů. Způsob, jakým tato řešení poskytujeme, je stejně důležitý, jako řešení samotná, protože vše, co děláme, vychází ze zásad etiky a respektu.

Jsme bankou pro všechno, na čem záleží. Disponujeme lokálními znalostmi i mezinárodní působností a naše klienty podporujeme a poskytujeme jim bezkonkurenční přístup ke špičkovým produktům a službám na 14 klíčových evropských trzích.

Díky udržitelnému obchodnímu růstu zůstává UniCredit celoevropským vítězem.

 

Evropská bankovní síť UniCredit zahrnuje Itálii, Německo, Rakousko, Bosnu a Hercegovinu, Bulharsko, Chorvatsko, Českou republiku, Maďarsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko a Turecko.


 

Profil firmy

UniCredit firemní profil k Červnu 2018

⇓ Stáhněte si firemní profil

 


Jednoduše úspěšná celoevropská obchodní banka

Jako "Jedna banka, jedna UniCredit" funguje celá skupina jako jeden tým na všech svých trzích a obchodních divizích, aby se výzvy současného scénáře staly příležitostmi.


Spinning wheel animation

Loading