Vítejte v  UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia patří na obou trzích mezi přední finanční instituce a je členem skupiny UniCredit, úspěšné celoevropské komerční banky. 

Podle ukazatele Net Promoter Score jsme bankou s nejspokojenějšími klienty na českém a slovenském trhu a zároveň atraktivním zaměstnavatelem.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia je úspěšnou univerzální obchodní bankou pokrývající všechny finanční potřeby svých klientů. Klientům nabízíme vysokou odbornost podloženou dlouhou tradicí a vedoucím postavením v korporátním a privátním bankovnictví, a také i inovativní přístup a kvalitní řešení v retailovém bankovnictví. Jsme bankou první volby pro klienty v našich tradičních, jako i v nových strategických segmentech. Pokrýváme finanční potřeby individuálních a privátních klientů, podnikatelů, korporátních i mezinárodních firem, kterým poskytujeme kromě jiného i špičkové služby v oblasti strukturovaného a akvizičního financování, syndikovaných úvěrů, financování komerčních nemovitostí, zemědělství či financování ze strukturálních fondů EU.

O UniCredit

UniCredit je jednoduchá úspěšná celoevropská komerční banka s plnohodnotným korporátním a investičním bankovnictvím, která zajišťuje své rozsáhlé a rostoucí klientské základně produkty a služby prostřednictvím unikátní obchodní sítě v západní, střední a východní Evropě.

 

Plníme skutečné potřeby klientů pomocí reálných řešení, která využívají synergií mezi korporátním a investičním bankovnictvím, komerčním bankovnictvím a správou majetku. Způsob, jakým tato řešení vyvíjíme a poskytujeme, je stejně důležitý jako řešení samotná, protože vše, co děláme, vychází z našich dvou základních hodnot: etiky a respektu.

 

Jsme bankou pro všechno, na čem záleží. Nabízíme lokální zkušenosti i mezinárodní působnost a prostřednictvím evropské bankovní sítě poskytujeme svým klientům bezkonkurenční přístup ke špičkovým produktům a službám na 13 klíčových trzích.

S využitím mezinárodní sítě zastupitelstev a poboček poskytujeme klientům služby i v dalších 16 zemích po celém světě.

 

Profil společnosti

 

⇓ Stáhněte si firemní profil

 


Jednoduše úspěšná celoevropská obchodní banka

Jako "Jedna banka, jedna UniCredit" funguje celá skupina jako jeden tým na všech svých trzích a obchodních divizích, aby se výzvy současného scénáře staly příležitostmi.

 


Naše silné stránky jsou

 

 

Spinning wheel animation

Loading

UniCredit Logo