Carta di credito Miles & More Oro UniCredit

S kartou Miles & More dosáhnete na vysněné odměny mnohem dříve

  • vstupní bonus až 4 000 mil za první použití kreditní karty Miles & More*
  • až 5 mil za každých 100 Kč zaplacených kartou Miles & More
  • neomezená platnost bonusových mil**

Získejte cenné míle za všechny Vaše výdaje – nejlepší způsob, jak utratit Vaše peníze. Na všechny výdaje, které musíte platit ať už na služební cestě, dovolené nebo za Vaše každodenní nákupy, máme to správné řešení. S kreditní kartou Miles & More můžete vedle pohodlného placení v obchodech kdekoli na světě i na internetu získávat bonusové míle do věrnostního programu Miles & More, nejúspěšnějšího evropského programu pro stálé zákazníky založeného leteckou společností Lufthansa. 

Kreditní karta Miles & More byla ušita na míru přesně tak, aby vyhovovala Vašim potřebám, můžete si vybrat mezi kartou Miles & More Standard a Gold.

Více informací o programu Miles & More najdete na www.miles-and-more.com.

Carta di credito Miles & More UniCredit

* Vstupní bonus může každý klient získat pouze jednou a bude připsán na účet Miles & More po provedení první platby kartou.

** S kartou Miles & More zůstanou Vaše bonusové míle v platnosti po neomezenou dobu, pokud máte kartu v držení alespoň tři měsíce a pokud alespoň jednou za měsíc provedete touto kartou platbu za nákup, který nebude vrácen. V případě, že některá z podmínek nebude splněna, míle expirují dle podmínek programu Miles & More. Toto se netýká členských statusů Frequent Traveller, Senator a HON Circle Member. Další informace jsou dostupné na www.miles-and-more.com/en/no-mileage-expiration.

*** Podmínky programu Fly Smart naleznete na www.miles-and-more.com, kde si také můžete zkontrolovat aktuální stav na vašem účtu Miles & More.


 
Detailní produktové obchodní podmínky
FAQ
Kontakty

Kreditní karta Miles & More

Kreditní karta od UniCredit Bank umožňuje při jejím běžném používání získávat bonusové míle do programu Miles & More, které pak můžete využít na pořízení bonusové letenky, nákup exkluzivního zboží z katalogu internetového obchodu Worldshop nebo pro objednání služeb dalších partnerů programu.

Žádost o kartu

Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince
800 14 00 14(denně 7 – 22 hod)

Příklad výpočtu bonusových mil:

  • 4 000 mil Vstupní bonus za kartu Miles & More Gold
  • 3 000 mil Služební let z Prahy do Amsterdamu
  • 1 500 mil Let do Vídně
  • 6 500 mil Roční útraty kartou ve výši
    130 000 Kč
  • 15 000 mil Celkem

To už stačí na evropský let s letovými odměnami Fly Smart.***